Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Skrzydło i modlitwa (Wing and a Prayer) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Skrzydło i modlitwa. Dowiecie się jak uratować Marisol na prośbę Isabeli.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Skrzydło i modlitwa (Wing and a Prayer) - to poboczna misja z regionu Valle De Oro. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak rozpocząć opcjonalne zadanie, a także gdzie znaleźć Marisol i jak doprowadzić do jej oswobodzenia na życzenie Isabeli.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Lider: Isabela - obie kobiety będziecie mogli przydzielać do operacji Los Bandidos,
  2. Lider: Marisol.

Odblokowanie misji

W celu rozpoczęcia opisywanej Yarańskiej opowieści musicie odwiedzić podregion Noventarmas w Valle De Oro i dotrzeć do znacznika misji - Far Cry 6: Skrzydło i modlitwa (Wing and a Prayer) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W celu rozpoczęcia opisywanej Yarańskiej opowieści musicie odwiedzić podregion Noventarmas w Valle De Oro i dotrzeć do znacznika misji. Przebywa tam Isabela Entenza, która poprosi o pomoc w uratowaniu jej partnerki Isabel przed egzekucją.

Dotarcie do kawiarni (Reach the cafe)

Kawiarnia Los Langostinos Cafe jest w niewielkiej odległości na południe od miejsca rozpoczęcia zadania - Far Cry 6: Skrzydło i modlitwa (Wing and a Prayer) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kawiarnia Los Langostinos Cafe jest w niewielkiej odległości na południe od miejsca rozpoczęcia zadania. Najlepiej jest odbić się od desek i poszybować tam z wykorzystaniem wingsuita.

Uratowanie partyzanta (Rescue the guerrilla)

Na terenie kawiarni przebywa grupa przeciwników, aczkolwiek nie musicie skradać się i nawet jeśli przystąpicie do bezpośrednich walk to życie rebelianta nie znajdzie się nagle w śmiertelnym niebezpieczeństwie - Far Cry 6: Skrzydło i modlitwa (Wing and a Prayer) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na terenie kawiarni przebywa grupa przeciwników, aczkolwiek nie musicie skradać się i nawet jeśli przystąpicie do bezpośrednich walk to życie rebelianta nie znajdzie się nagle w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Po wygranej bitwie uwolnijcie partyzanta i porozmawiajcie z nim na temat prawdopodobnej lokalizacji Marisol.

Uratowanie Marisol (Rescue Marisol)

Kolejna lokacja do odwiedzenia to ruiny młyna cukrowego El Cacique Ruins - Far Cry 6: Skrzydło i modlitwa (Wing and a Prayer) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kolejna lokacja do odwiedzenia to ruiny młyna cukrowego El Cacique Ruins. Tak samo jak wcześniej możecie rozprawić się z przeciwnikami polegając na atakach z ukrycia, bądź też przystępując do otwartych walk z nimi. Nie powinna to być trudna bitwa.

Po walkach znajdźcie Marisol i przyczyńcie się do jej oswobodzenia. Zadanie wkrótce zakończy się.