Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Improved Map - poprawiona mapa | Najlepsze mody do Fallout 4 poradnik Fallout 4

Lepsza mapa w Fallout 4 przyda się każdemu na Pustkowiach. Korzystanie z mapy dostępnej w Fallout 4 jest czasami uciążliwe. Tym mankamentem zajmuje się mod Improved Map with Visible Roads.

Korzystanie z mapy dostępnej w Fallout 4 jest czasami uciążliwe. Tym mankamentem zajmuje się mod Improved Map with Visible Roads.

Podróżowanie po postapokaliptycznym Bostonie, a więc terenie z ogromną ilością lokacji, byłoby naprawdę trudne bez dobrze przygotowanej mapy. Niestety ta umieszczona w domyślnej grze nie jest zbyt przejrzysta i nie do końca spełnia wymagania graczy.

Modyfikacja Improved Map with Visible Roads sprawia, że mapa wygląda teraz tak jak powinna od samego początku - Improved Map - poprawiona mapa | Najlepsze mody do Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Modyfikacja Improved Map with Visible Roads sprawia, że mapa wygląda teraz tak jak powinna od samego początku. Autor podświetlił naniesione drogi i tory, ulepszył wyświetlaną topografie, w bardziej szczegółowy sposób oznaczył brzegi zbiorników wodnych, a także poprawił umieszczane znaczniki na mapie.

Ponadto zwiększył jasność i kontrast całej mapy, co dodatkowo podkreśla wspomniane nowości. W modzie znajdziemy również opcjonalne zmiany - numeryczne oznaczenie linii siatki oraz regionów.

Instalacja

Ze względu na dostępne opcje, modyfikacje warto zainstalować poprzez Nexus Mod Managera. W trakcie instalacji można włączyć opcjonalne zmiany oraz wybrać preferowany poziom jasności mapy.