Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Trasa (Railroad) | Frakcje w Fallout 4 poradnik Fallout 4

Trasa (Railroad)

Kryjówkę Trasy możesz odnaleźć na początku gry lub w ramach zadania Poziom molekularny - Trasa (Railroad) | Frakcje w Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Kryjówkę Trasy możesz odnaleźć na początku gry lub w ramach zadania Poziom molekularny

Trasa ma bardzo dobrze ukrytą siedzibę - znajduje się ona pod kościołem Old North Church w centralnej części Bostonu. Z odnalezieniem kryjówki tej organizacji powiązany jest quest Droga ku wolności. Odnajduje się podczas jego przechodzenia kolejne wskazówki prowadzące do Sztabu Trasy, w którym po raz pierwszy spotkasz się z Desdemoną i innymi ważnymi reprezentantami tej frakcji. Wspomnianym questem możesz zająć się w dowolnym momencie gry (pojawi się on w dzienniku np. po podsłuchaniu rozmowy w Diamond City). Jeśli zignorujesz to zadanie to nie przegapisz szansy na zapoznanie się z Trasą, albowiem spotkanie się z członkami tego ugrupowania jest częścią głównego "niezależnego" questu Poziom molekularny. Od momentu ukończenia questu Droga ku wolności możesz podejmować się zadań zlecanych przez Trasę. Mowa tu zarówno o głównych questach (Nauka rzemiosła i kolejne) jak i pobocznych (wiele z nich jest losowo generowanych).

W trakcie zaliczania wspomnianego już wcześniej zadania Poziom molekularny możesz (choć nie musisz) poprosić Trasę o pomoc w zbudowaniu teleportera. W takiej sytuacji Desdemona poprosi bohatera o wykonanie zadania Skryci, tajni i niebezpieczni. Zaliczenie tego questu jest równoznaczne z nawiązaniem bliższych relacji z tym ugrupowaniem oraz z zaprzepaszczeniem dobrych stosunków z Instytutem oraz z Bractwem Stali. Ostatnim nadrzędnym zadaniem tej frakcji jest Nuklearna alternatywa. Misja ta dotyczy zniszczenia siedziby Instytutu.

Podczas współpracowania z Trasą możesz otrzymać zadanie Spalona przykrywka - staje się ono aktywne jeśli w wyniku podjętych działań staniesz się wrogiem Instytutu (np. zamordowanie jakiegoś pracownika tej placówki). Mechanizm ten działa w obie strony, bo sam możesz stać się wrogiem Trasy jeśli przystąpisz do określonych questów innych frakcji. Mowa tu mianowicie o zadaniach Stacja końcowa (Instytut) oraz Ślepa zdrada (Bractwo Stali).