Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wiatrowskaz | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Wiatrowskaz

Sposób odblokowania: Po rozmowie z Tomem Majsterkowiczem (Tinker Tom) w Sztabie Trasy (Railroad HQ) (M6,2).

Cele zadania:

  • Zamontuj czujnik (Set Up MILA)
  • Wróć do Toma Majsterkowicza (Raport back to Tinker Tom)

Zamontuj czujnik (Set Up MILA)

Tom Majsterkowicz - Wiatrowskaz | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Tom Majsterkowicz

Wstępna uwaga: jest to zadanie powtarzalne, a kolejne zadania z tej serii otrzymywane są w losowej kolejności. Zadanie w teorii jest proste - zamontuj nadajnik MILA, który otrzymasz od Toma Majsterkowiczem (Tinker Tom) wraz z tym zadaniem. Jednakże, dostanie się do wymaganej lokacji jest bardzo trudne (zalecany poziom postaci +20).

Jednoszynówka - to ona jest celem - Wiatrowskaz | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Jednoszynówka - to ona jest celem

Nadajnik wbrew pozorom nie ma zostać zamontowany ani na dachu budynku, ani na autostradzie. Musisz dostać się do kolejki, która częściowo unieruchomiona jest wewnątrz ściany budynku. Budynkiem, przez który dostaniesz się na górę jest Galeria handlowa Haymarket (Haymarket Mall).

Wejście do Haymarket Mall - Wiatrowskaz | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Wejście do Haymarket Mall

Wejście do budynku znajduje się od strony północno-zachodniej. Wewnątrz znajdziesz dużo bandytów, jeden z nich ma wyrzutnię rakiet. Wyjdź po schodach i skręć w prawo, by dostać się do windy. Po wyjściu windy skręć w korytarz po lewej, gdzie znajduje się pokój, z którego możesz wyjść drzwiami na dach. Uważaj, gdyż na tym poziomie możesz zastać sporo robotów. Jeśli nie chcesz z nimi walczyć - śpiesz się.

Zamontowany czujnik wewnątrz wagonu - Wiatrowskaz | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Zamontowany czujnik wewnątrz wagonu

Na dachu napotkasz szpon śmierci. Jeśli nie czujesz się na siłach do walki, przebiegnij szybko koło fontanny na rusztowanie na północnej ścianie. Zejdź dwa poziomy niżej, a zobaczysz kładkę do kolejki szynowej. Wewnątrz czeka cię jeszcze szybka walka z mocnym robotem Protectronem. Potem już tylko podejdź do wskazanego przez znacznik zadania miejsca i połóż w nim nadajnik. Wystarczy, że wrócisz teraz do Toma, a zakończysz zadanie.

Nagrody za ukończenie zadania: doświadczenie, 190 kapsli, kolejne zadanie z serii Wiatrowskaz (jest to zadanie powtarzalne, a kolejne zadania otrzymywane są losowo)