Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przywłaszczenie | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Przywłaszczenie

Sposób odblokowania: Musisz spotkać się w Instytucie (M5,6) z doktorem Evanem Watsonem. Misja ta jest jedną z losowo odblokowywanych.

Cele zadania:

  • Zdobądź plany
  • Zanieś plany doktorowi Watsonowi
Rozejrzyj się za planami po wygranej bitwie - Przywłaszczenie | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Rozejrzyj się za planami po wygranej bitwie

Zadanie to jest jednym z wielu losowych powiązanych z frakcją Instytutu. Najwcześniej może dojść do jego odblokowania po zaliczeniu zadania Człowiek i instytucja, oczywiście przy założeniu, że przystałeś na propozycję Ojca i dołączyłeś do tej frakcji. Spotkaj się w Instytucie z doktorem Evanem Watsonem - w zależności od pory dnia odnajdziesz go w sekcji zaawansowanych systemów (Advanced Systems), w głównej sali Instytutu lub w jego osobistej kwaterze.

Zgódź się pomóc Watsonowi w pozyskaniu planów będących w posiadaniu Bractwa Stali. Otwórz mapę świata i przenieś się do losowo wybranej lokacji gdzie zalicza się ten quest. Po dotarciu na miejsce wyeliminuj wszystkich żołnierzy Bractwa Stali przebywających w okolicy. Zlokalizuj następnie miejsce przetrzymywania planów (Blueprints). Po wejściu w posiadanie planów powróć do Watsona żeby mu je przekazać. Jeśli w trakcie rozmowy użyjesz Charyzmy i poprosisz o nagrodę to otrzymasz od niego amunicję fuzyjną (Fusion Cell).

Uwaga - Zadanie to możesz powtarzać wiele razy. Musisz jedynie trochę odczekać zanim ponownie spotkasz się z Evanem. Przy kolejnej rozmowie dowiesz się od niego o nowym zlokalizowanym planie.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, amunicja Fusion Cell.