Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fabryka General Atomics | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Fabryka General Atomics

General Atomics to porzucona fabryka robotów - Fabryka General Atomics | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

General Atomics to porzucona fabryka robotów. To, że nie ma w niej ludzi nie oznacza jednak, że jest pusta. Znajduje się tutaj kilkanaście robotów, które są wrogo do ciebie nastawione. Większość z nich to po prostu Mr Handy, jednak spotkasz także kilka działek automatycznych oraz jednego silniejszego robota. Jest to doskonałe miejsce do zdobycia cennych części elektronicznych potrzebnych do craftingu.

1 - Fabryka General Atomics | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

1. Drzwi, które możesz otworzyć za pomocą terminala (poziom nowicjusza). Możesz też po prostu przejść do drugiej części budynku po taśmociągu na górze.

2. Znajduje się tutaj sejf zabezpieczony terminalem. Aby go otworzyć musisz wykonać kilka czynności:

  1. Na początku wejdź do jedynego otwartego pokoju i wyłącz radio. Teraz otworzy się drugie pomieszczenie.
Teraz sejf zostanie otwarty - Fabryka General Atomics | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
  1. Ze stoliku w drugim pomieszczeniu weź Dużą butelkę (Large Baby Bottle), podejdź do łóżeczka i celując w misia naciśnij klawisz "R", tak aby otworzyło się okno transferu. Daj mu zabraną butelkę.
  2. Idź teraz do trzeciego pomieszczenia. Musisz je oczyścić ze wszystkich niebezpiecznych dla dzieci przedmiotów, czyli musisz po prostu zabrać z pokoju widelec ze stołu, pudełko ze środkiem czyszczącym spod stolika, maczetę z lodówki oraz klucz spod podstawki na nogi.

Teraz sejf zostanie otwarty. W środku znajdziesz 3 rdzenie fuzyjne, 5 stimpaków oraz trochę gotówki.

3. Pomieszczenie na pierwszym piętrze zabezpieczone zaawansowanym zamkiem. W środku znajdziesz trochę medykamentów oraz sejf na poziomie nowicjusza.

4. Pierwsze piętro. Główne pomieszczenie kompleksu. Znajduje się tutaj kilka robotów, w tym jeden najsilniejszy. Aby jednak móc z nimi walczyć musisz najpierw otworzyć drzwi za pomocą terminala. Znajdziesz tutaj skrzynię z dużą ilością amunicji.

5 - Fabryka General Atomics | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

5. Pierwsze piętro. Na biurku leży magazyn Nauka z Teslą.

6. Drugie piętro, najwyższy poziom. W pomieszczeniu tym znajdziesz terminal na poziomie eksperckim. Steruje on działkami.