Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fort Hagen | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Fort Hagen

Główny budynek miasta - Fort Hagen | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Główny budynek miasta. Wejść do niego możesz przez klapę na dachu lub też drzwi w podziemnym parkingu. W środku spotkasz silną grupę Syntków. Budynek składa się z trzech poziomów, z czego dolny ogranicza się tylko do drzwi wyjściowych. Znajdziesz w nim sporo skrytek na poziomie nowicjusza i zaawansowanym, postaraj się więc dokładnie zbadać wszystkie pomieszczenia.

1. Górny Poziom. W ścianie znajdziesz sejf na poziomie zaawansowanym. W środku poza amunicją i gotówką znajdziesz dobry pistolet laserowy.

2. Środkowy poziom. Znajdziesz tutaj terminal na poziomie nowicjusza. Gdy go odblokujesz, ustaw robota na tryb ochrony, a następnie go aktywuj. Dzięki temu bez walki pozbędziesz się przynajmniej kilku Syntków z budynku.

3. Środkowy poziom. Skrzynia na poziomie nowicjusza. W środku znajdziesz trochę materiałów wybuchowych. Uważaj, gdyż po zabraniu przedmiotów aktywuje się pułapka. Musisz od razu odejść od skrzyni.

4. Środkowy poziom. W pomieszczeniu tym przebywa przywódca Syntków. Znajdziesz przy nim dosyć dobry karabin oraz części pancerza. W tym samym pomieszczeniu znajduje się terminal na poziomie zaawansowanym, który otwiera klatkę. W środku znajdziesz przede wszystkim amunicję.