Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prolog | Główny wątek fabularny Fallout 4 poradnik Fallout 4

Sposób odblokowania: Nie musisz odblokowywać tego zadania. Wystartuje ono automatycznie po rozpoczęciu gry.

Ważna informacja - Wszystkie kluczowe decyzje dotyczące głównej postaci, które podejmuje się podczas zaliczania prologu, nie są wiążące. Będziesz je mógł jeszcze zmienić w trakcie przechodzenia kolejnego głównego zadania - Powrót z przeszłości.

Ostatnie chwile przed apokalipsą

Wybierz płeć i ustal szczegóły wyglądu Twojej przyszłej postaci - Prolog | Główny wątek fabularny Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Wybierz płeć i ustal szczegóły wyglądu Twojej przyszłej postaci

Rozpoczynasz w łazience stojąc przed lustrem. Możesz tu ustalić czy chcesz grać jako kobieta czy jako mężczyzna i możesz również zmienić szczegóły swojego wyglądu (twarz, budowa ciała, znaki szczególne itp.). Po tym jak zakończysz nietypowy proces kreacji postaci potwierdź chęć przystąpienia do właściwej gry (wciśnij odpowiedni klawisz/przycisk).

Udaj się do kuchni i zagadaj do robota Codswortha. Po tym jak zapoznasz się z mechanicznym pomocnikiem napij się kawy z kubka znajdującego się na kuchennej ladzie.

Nadaj imię swojej postaci i rozdziel punkty pomiędzy jej główne statystyki - Prolog | Główny wątek fabularny Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Nadaj imię swojej postaci i rozdziel punkty pomiędzy jej główne statystyki

Do drzwi zakupa wkrótce akwizytor. Otwórz je i rozpocznij rozmowę z Reprezentantem Vault-Tec (Vault-Tec Rep). Zaprosi on Twoją rodzinę do pobytu w Krypcie 111. Poproszony zostaniesz o wypełnienie formularza i wiąże się to z koniecznością ustalenia głównych statystyk bohatera - Siły, Percepcji, Wytrzymałości, Charyzmy, Inteligencji, Zwinności i Szczęścia. Do rozdzielenia masz 21 punktów i podpowiedzi odnośnie najlepszych startowych buildów odnajdziesz w naszym przewodniku do gry. Oprócz rozdzielenia punktów musisz także nadać imię swojej postaci.

Po tym jak rozmowa dobiegnie końca udaj się do sypialni dziecięcej. Pobaw się tu ze swoim synem Shaunem i wejdź w interakcję z zabawką wiszącą nad jego łóżkiem. Zostaniesz wkrótce poproszony o to żeby powrócić do pokoju dziennego. Podejdź do telewizora i wysłuchaj komunikatu.

Dotarcie do Krypty 111

Dotrzyj do okrągłej platformy - Prolog | Główny wątek fabularny Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Dotrzyj do okrągłej platformy

Skorzystaj z głównych drzwi wyjściowych i skieruj się w prawo. Podążaj dość liniową ścieżką, korzystając ze wskazań mijanych po drodze żołnierzy. Po tym jak dotrzesz do niewielkiego posterunku omiń innych mieszkańców i podejdź do Oficera. Przepuści on Twoją rodzinę.

Ruszaj dalej, kierując się w stronę najwyższego punktu na wzgórzu. Ustaw się na okrągłej platformie i obejrzyj eksplozję. Zaczekaj aż winda zawiezie Cię do Krypty 111.

Wejdź do jednej z komór - Prolog | Główny wątek fabularny Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Wejdź do jednej z komór

Nie ruszaj się dopóki winda nie dotrze do krypty. Wysłuchaj tu przemówienia Nadzorcy (Overseer) i rozpocznij nowy liniowy przemarsz. Spotkasz się z członkiem personelu Vault-Tec (Vault-Tec Staff) i otrzymasz od niego kombinezon Krypty 111 (Vault-111 Jumpsuit). Podążaj teraz za doktorem Vault-Tec (Vault-Tec Doctor), który zaprowadzi Cię do sali z komorami dekontaminacyjnymi. Uspokój swojego syna, po czym wejdź do jednej z tych komór. Wkrótce dowiesz się, że tak naprawdę jest to komora kriogeniczna i zapadniesz w długi sen.