Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Fallout 4 - Sektor 9: Południowy Boston
Fallout 4 - Sektor 9: Południowy Boston
Przystań Egret Tours - Spotkasz tutaj Phyllis, po rozmowie z którą będziesz mógł założyć tutaj osadę. W garażu obok znajduje się Podręcznik Przetrwania na Pustkowiach.
Łuk Cutlera Spotkasz tutaj sporo błotniaków, w tym bardzo silnych królów błotniaków. W największej łodzi znajdziesz skrzynię oraz sejf na poziomie mistrzowskim. Warto przeszukać także zachodni brzeg rzeki.
Gunners Plaza - Główna siedziba strzelców. Spotkasz tutaj około 30-40 silnych przeciwników. Znaleźć tutaj możesz wiele cennych przedmiotów, m.in. Fat Mana, magazyn Spluwy i Kulki, rdzeń fuzyjny oraz Figurkę Broni Lekkiej.
Stacja West Roxbury - Stacja metra opanowana przez super mutanty. Związana z nią jest prosta zagadka z pociągami. Znajdziesz tutaj m.in. Magazyn Ślusarski, a także sporo amunicji i medykamentów.
Liceum Shaw - Budynek zajęty jest przez dużą i silną grupę super mutantów. W bibliotece na piętrze znajdziesz komiks Niezwyciężeni. Aby tam wejść potrzebujesz odpowiedniego klucza. Znajdziesz go w pokoju dyrektora.
Dom Towarowy Fallona - Trzy-poziomowy budynek opanowany jest przez silną grupę super mutantów. Znajdziesz tutaj ogromne ilości gotówki, magazyn La Coiffe oraz kilkanaście sejfów i zamkniętych pojemników. W garażu obok znajdziesz magazyn Hotrodowiec.
Szpital Milton General - Budynek szpitala zajęty jest przez roboty. Znajdziesz tutaj sporo cennych przedmiotów. W jednym z pomieszczeń zamkniętych na zaawansowany zamek znajdziesz bardzo ciekawą broń - Syringer.
Jamaica Plain - To niewielkie miasteczko opanowane jest przez dziesiątki ghuli. Znajdziesz tutaj sporo cennych przedmiotów, zwłaszcza w budynku ratusza. Będą to między innymi rdzenie fuzyjne, amunicja i medykamenty. W podziemiach ratusza ukryty jest specjalnie przygotowany "skarbiec".
University Point - Kompleks kilku budynków opanowany jest przez syntki oraz błotniaki. Znajdziesz tutaj sporo amunicji, medykamentów, legendarny, bardzo dobry karabin laserowy oraz magazyn Nauka z Teslą.
Hyde Park - Znajduje się tutaj kilka budynków połączonych kładkami i opanowanych przez bandytów. Znajdziesz tutaj m.in. komiks Grognak Barbarzyńca.
Neponset Park - Kilka zniszczonych domków. Spotkasz tutaj kilka błotniaków różnych rodzajów.
Garaż Atomowych Kotów - Siedziba mini-frakcji Atomowych Kotów. Możesz wykonać tutaj kilka krótkich zadań. Znajdziesz tutaj pancerze wspomagane, rdzeń fuzyjny, magazyn Hotrodowiec oraz Figurkę Walki Wręcz.
Kamieniołomy Quincy - Kamieniołom zajęty jest przez dużą grupę bandytów. Znajdziesz tutaj bardzo dużo amunicji oraz kilka pojemników (poziom zaawansowany oraz eksperta).
Szkoła Hrabstwa Suffolk - Budynek opanowany jest przez ghule. Znajdziesz tutaj sporo cennych przedmiotów, m.in. rdzeń fuzyjny, Stealth-Boya, magazyn Niezwyciężeni oraz kilka sejfów.
Plac Budowy Murkwater - Teren ten opanowany jest przez błotniaki, w tym przez królową błotniaków. Gdy się ich pozbędziesz będziesz mógł zbudować tutaj swoją osadę.
Fabryka Wilson Atomatoys - Zniszczona fabryka opanowana przez super mutantów. Ich przywódcą jest Big Mack i posiada przy sobie miniguna. Na zewnątrz, przy południowej ścianie budynku znajdziesz rdzeń fuzyjny.
Ruiny Quincy - Spory obszar obejmujący kilka zniszczonych budynków opanowanych przez bandytów. Znajdziesz tutaj kilka legendarnych broni, magazyn Spluwy i Kulki oraz sporo amunicji i medykamentów.
Posterunek Policji w Quincy - W okolicy kręci się kilku bandytów.
Dom Peabodych - Niewielki domek z dwoma mieszkańcami.
Poseidon Energy - Elektrownia kontrolowana jest przez bandytów oraz błotniaki. Możesz się tam dostać przez jedną z rur od strony wody. W środku znajdziesz sporo cennych przedmiotów, w tym magazyn Nauka z Teslą.
Wrak FMS Northern Star - Wrak jest zajęty przez bandytów oraz błotniaki. Znajdziesz tutaj trochę amunicji, medykamentów oraz magazyn Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown i Figurkę Zwinności.
Farma Warwicków - Niewielka farma, która może stać się twoją osadą po wykonaniu zadania dla Instytutu.
Powiększ mapę

Południowy Boston - Sektor 9 - wprowadzenie | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

1Przystań Egret Tours - Spotkasz tutaj Phyllis, po rozmowie z którą będziesz mógł założyć tutaj osadę. W garażu obok znajduje się Podręcznik Przetrwania na Pustkowiach.

2Łuk Cutlera Spotkasz tutaj sporo błotniaków, w tym bardzo silnych królów błotniaków. W największej łodzi znajdziesz skrzynię oraz sejf na poziomie mistrzowskim. Warto przeszukać także zachodni brzeg rzeki.

3Gunners Plaza - Główna siedziba strzelców. Spotkasz tutaj około 30-40 silnych przeciwników. Znaleźć tutaj możesz wiele cennych przedmiotów, m.in. Fat Mana, magazyn Spluwy i Kulki, rdzeń fuzyjny oraz Figurkę Broni Lekkiej.

4Stacja West Roxbury - Stacja metra opanowana przez super mutanty. Związana z nią jest prosta zagadka z pociągami. Znajdziesz tutaj m.in. Magazyn Ślusarski, a także sporo amunicji i medykamentów.

5Liceum Shaw - Budynek zajęty jest przez dużą i silną grupę super mutantów. W bibliotece na piętrze znajdziesz komiks Niezwyciężeni. Aby tam wejść potrzebujesz odpowiedniego klucza. Znajdziesz go w pokoju dyrektora.

6Dom Towarowy Fallona - Trzy-poziomowy budynek opanowany jest przez silną grupę super mutantów. Znajdziesz tutaj ogromne ilości gotówki, magazyn La Coiffe oraz kilkanaście sejfów i zamkniętych pojemników. W garażu obok znajdziesz magazyn Hotrodowiec.

7Szpital Milton General - Budynek szpitala zajęty jest przez roboty. Znajdziesz tutaj sporo cennych przedmiotów. W jednym z pomieszczeń zamkniętych na zaawansowany zamek znajdziesz bardzo ciekawą broń - Syringer.

8Jamaica Plain - To niewielkie miasteczko opanowane jest przez dziesiątki ghuli. Znajdziesz tutaj sporo cennych przedmiotów, zwłaszcza w budynku ratusza. Będą to między innymi rdzenie fuzyjne, amunicja i medykamenty. W podziemiach ratusza ukryty jest specjalnie przygotowany "skarbiec".

9University Point - Kompleks kilku budynków opanowany jest przez syntki oraz błotniaki. Znajdziesz tutaj sporo amunicji, medykamentów, legendarny, bardzo dobry karabin laserowy oraz magazyn Nauka z Teslą.

10Hyde Park - Znajduje się tutaj kilka budynków połączonych kładkami i opanowanych przez bandytów. Znajdziesz tutaj m.in. komiks Grognak Barbarzyńca.

11Neponset Park - Kilka zniszczonych domków. Spotkasz tutaj kilka błotniaków różnych rodzajów.

12Garaż Atomowych Kotów - Siedziba mini-frakcji Atomowych Kotów. Możesz wykonać tutaj kilka krótkich zadań. Znajdziesz tutaj pancerze wspomagane, rdzeń fuzyjny, magazyn Hotrodowiec oraz Figurkę Walki Wręcz.

13Kamieniołomy Quincy - Kamieniołom zajęty jest przez dużą grupę bandytów. Znajdziesz tutaj bardzo dużo amunicji oraz kilka pojemników (poziom zaawansowany oraz eksperta).

14Szkoła Hrabstwa Suffolk - Budynek opanowany jest przez ghule. Znajdziesz tutaj sporo cennych przedmiotów, m.in. rdzeń fuzyjny, Stealth-Boya, magazyn Niezwyciężeni oraz kilka sejfów.

15Plac Budowy Murkwater - Teren ten opanowany jest przez błotniaki, w tym przez królową błotniaków. Gdy się ich pozbędziesz będziesz mógł zbudować tutaj swoją osadę.

16Fabryka Wilson Atomatoys - Zniszczona fabryka opanowana przez super mutantów. Ich przywódcą jest Big Mack i posiada przy sobie miniguna. Na zewnątrz, przy południowej ścianie budynku znajdziesz rdzeń fuzyjny.

17Ruiny Quincy - Spory obszar obejmujący kilka zniszczonych budynków opanowanych przez bandytów. Znajdziesz tutaj kilka legendarnych broni, magazyn Spluwy i Kulki oraz sporo amunicji i medykamentów.

18Posterunek Policji w Quincy - W okolicy kręci się kilku bandytów.

19Dom Peabodych - Niewielki domek z dwoma mieszkańcami.

20Poseidon Energy - Elektrownia kontrolowana jest przez bandytów oraz błotniaki. Możesz się tam dostać przez jedną z rur od strony wody. W środku znajdziesz sporo cennych przedmiotów, w tym magazyn Nauka z Teslą.

21Wrak FMS Northern Star - Wrak jest zajęty przez bandytów oraz błotniaki. Znajdziesz tutaj trochę amunicji, medykamentów oraz magazyn Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown i Figurkę Zwinności.

22Farma Warwicków - Niewielka farma, która może stać się twoją osadą po wykonaniu zadania dla Instytutu.

Legenda Fallout 4 - Sektor 9: Południowy Boston

Lokacje na mapie

Powyższa prezentuje dziewiąty sektor mapy świata, a więc jej południową i południowo-wschodnią część. Na mapie zaznaczone zostały wszystkie możliwe do odkrycia lokacje. Każda z nich ma swój opis, przy czym ważniejsze miejscówki dokładniej omówione zostały na odrębnych stronach.

Lokacje z sekretami

Przystań Egret Tours - Podręcznik Przetrwania na Pustkowiach;

Gunners Plaza - Magazyn Spluwy i Kulki;

Gunners Plaza - Figurka Broni Lekkiej;

Stacja West Roxbury - Magazyn Ślusarski;

Liceum Shaw - Komiks Niezwyciężeni;

Dom Towarowy Fallona - Magazyn La Coiffe;

Dom Towarowy Fallona - Hotrodowiec;

University Point - Czasopismo Nauka z Teslą;

Hyde Park - Komiks Grognak Barbarzyńca;

Garaż Atomowych Kotów - Hotrodowiec;

Garaż Atomowych Kotów - Figurka Walki Wręcz;

Szkoła Hrabstwa Suffolk - Komiks Niezwyciężeni;

Ruiny Quincy - Magazyn Spluwy i Kulki;

Poseidon Energy - Czasopismo Nauka z Teslą;

Wrak FMS Northern Star - Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown;

Wrak FMS Northern Star - Figurka Zwinności.

Lokacje z legendarnymi przedmiotami

Ruiny Quincy - Pistolet Dobre Intencje (Good Intentions). Posiada go bandyta Clint.

Ruiny Quincy - Pięść Tessy (Tessa's Fist). Unikalna część pancerza wspomaganego.

Jamaica Plain - Kij bejsbolowy 2076 World Series.

University Point - Karabin laserowy Prototype UP77 "Limitless Potential".