Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stacja satelitarna USAF Olivia | Sanktuarium - Sektor 1 | Mapy Fallout 4 (USAF Satellite Station Olivia)

Stacja satelitarna USAF Olivia (USAF Satellite Station Olivia)

Mapa stacji satelitarnej - Stacja satelitarna USAF Olivia | Sanktuarium - Sektor 1 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Mapa stacji satelitarnej

Stacja Satelitarna Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych Olivia jest lokacją położoną w północno-wschodniej części Sektora Sanktuarium. Składa się ona z ogrodzonego terenu na powierzchni oraz kompleksu pomieszczeń w podziemiach. Dostać się do nich możemy korzystając z drzwi w niewielkim, betonowym budynku. Cały teren zajęty jest przez bandytów, na których powinieneś uważać przede wszystkim w podziemnym bunkrze. Możesz tutaj spotkać także kilka radraczanów. Na początku podziemnego kompleksu znajduje się pułapka, na którą musisz uważać. W bunkrze znajdziesz sporo cennych przedmiotów, przede wszystkim amunicji i medykamentów.

1. W generatorze znajdziesz rdzeń fuzyjny.

2. Przed drzwiami, w czerwonej skrzynce, znajdziesz medalik związany z zadaniem Pięknym za nadobne (Returning the favor).

W skrzynce znajdziesz klucz do zamkniętego pomieszczenia. - Stacja satelitarna USAF Olivia | Sanktuarium - Sektor 1 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
W skrzynce znajdziesz klucz do zamkniętego pomieszczenia.

3. W pomieszczeniu (musisz otworzyć drzwi z łatwym zamkiem) znajdziesz kilka cennych przedmiotów i klucz do pokoju numer 4.

4 - Stacja satelitarna USAF Olivia | Sanktuarium - Sektor 1 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

4. Aby dostać się do tego pomieszczenia musisz złamać zabezpieczenia terminala na średnim poziomie. Inną opcją jest też odszukanie odpowiedniego klucza. Znajdziesz go w skrzynce, w ostatnim pomieszczeniu numer 3. W środku znajdziesz kilka zamkniętych skrzyń (poziom nowicjusza), zawierających przede wszystkim amunicję, a także Podręcznik Armii Stanów Zjednoczonych, który na stałe zwiększa twoje umiejętności skradania.