Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odszukaj części do naprawy zabawek dla Arlena Glassa (Kierat) poradnik Fallout 4

Odszukaj części do naprawy zabawek dla Arlena Glassa (Kierat)

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Arlenem Glassem w Kieracie (The Slog) (M2,5)

Arlen Glass - Odszukaj części do naprawy zabawek dla Arlena Glassa (Kierat) - Fallout 4 - poradnik do gry
Arlen Glass

Arlen Glass poprosi cię o odszukanie dla niego części do naprawy zabawek w fabryce. Możesz się z nim targować o wypłatę, jeśli posiadasz Charyzmę.

Fabryka Wilson Atomatyoys - Odszukaj części do naprawy zabawek dla Arlena Glassa (Kierat) - Fallout 4 - poradnik do gry
Fabryka Wilson Atomatyoys

Udaj się za jego wskazaniem na południe, do Fabryki Wilson Atomatyoys (Wilson Atomatyoys Factory). Lokacja jest dość odsłonięta, więc dobrze jest użyć snajperki. Okupowana jest przez kilku supermutantów, co nie oznacza, że będzie łatwo. Jeden z nich posiada miniguna, inny mocny muszkiet laserowy. Pamiętaj o tym, gdzie zostają ich ciała - będziesz je musiał niebawem przeszukać.

Wejście do pomieszczenia z częściami - Odszukaj części do naprawy zabawek dla Arlena Glassa (Kierat) - Fallout 4 - poradnik do gry
Wejście do pomieszczenia z częściami

Jednak jeśli uda ci się ich pokonać - lub spróbujesz się zakraść - wejdź na parter, gdzie wskazuje znacznik celu misji. Znajdziesz tam drzwi otwierane kartą dostępu. Jeśli otrzymałeś ją od zleceniodawcy, możesz wejść i zebrać poszukiwane przedmioty leżące w skrzynce. W przeciwnym razie najpierw musisz przeszukać ciała zabitych, by odnaleźć kartę.

Nagroda za ukończenie zadania: doświadczenie, 150 kapsli domyślnie (możesz zwiększyć o kolejne: 75, 75 + karta ID dostępu do budynku-celu; z pomocą Charyzmy)