Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kryjówka Mercer | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Kryjówka Mercer

Sposób odblokowania: porozmawiaj z robotem PAM w Sztabie Trasy (Railroad HQ) (M6,2)

Robot PAM w Sztabie Trasy - Kryjówka Mercer | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Robot PAM w Sztabie Trasy

W tym zadaniu udasz się do Postój ciężarówek Red Rocket (Red Rocket Trucker Shop) w pobliżu Sanktuarium. Musisz przygotować obronę tego miejsca, budując obronę na poziomie 10 punktów obrony. Najbardziej opłaca się wybudować dwa najprostsze działka, możesz oczywiście użyć jako materiałów elementów dostępnych na stacji.

Możesz pozyskać materiały pozbywając się zbędnych elementów dekoracji na stacji - Kryjówka Mercer | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Możesz pozyskać materiały pozbywając się zbędnych elementów dekoracji na stacji

Ważne: dopóki nie posiadasz osadników w dowolnej wiosce, wybudowanie drewnianego posterunku nie doda ci punktów obrony, dopóki ktoś przy go nie używa. Inne elementy obrony poza prostymi działkami wymagają także energii elektrycznej, więc upewnij się, czy posiadasz na tyle materiałów... Co ciekawe - po zaliczeniu celu zadania możesz zabrać wieżyczki (bez niszczenia ich) i postawić w dowolnej innej osadzie, którą rozbudowujesz.

Zbuduj dwa działka, potem możesz je zabrać - Kryjówka Mercer | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Zbuduj dwa działka, potem możesz je zabrać

Po zbudowaniu wymaganych ulepszeń wróć do zleceniodawcy. W tym miejscu pojawi się Opiekunem (Caretaker), od którego będziesz mógł pobrać inne zadania poboczne.

Nagrody za ukończenie zadania: doświadczenie, 200 kapsli, zadanie Bingo: Szpital Mdford Memorial (Jackpot: Medford Memorial Hospital)