Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Formowanie szeregów | Zadania frakcji Minutemanów | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Formowanie szeregów

Sposób odblokowania: Musisz odmówić Ojcowi na złożoną przez niego propozycję w głównym zadaniu Człowiek i instytucja lub w dowolny sposób stać się wrogiem Instytutu.

Cele zadania:

  • Porozmawiaj z Prestonem Garveyem o Instytucie

Zadanie to jest bardzo krótkie i zakłada odbycie tylko jednej rozmowy. O wiele więcej kłopotów może sprawić jego poprawne odblokowanie. W najprostszy sposób możesz je uaktywnić jeśli podczas zaliczania głównego zadania Człowiek i instytucja nie zgodzisz się w trakcie rozmowy z Ojcem na rozpoczęcie współpracy z Instytutem. Zostaniesz w takiej sytuacji wyproszony z Instytutu i opisywana misja uaktywni się tuż po ponownym skorzystaniu z przechwytywacza sygnału.

Omawiany quest może również zostać dodany do dziennika jeśli pomimo przystania na propozycję Ojca w queście Człowiek i instytucja pogorszysz w dalszej części gry swoje relacje z Instytutem na tyle, że staniesz się wrogiem tej frakcji. Może do tego dojść w wyniku podjęcia złych decyzji w którymś z questów Instytutu lub po tym jak zamordujesz jednego z naukowców pracujących dla tego ugrupowania (egzekucje syntetyków napotykanych w świecie gry nie są brane pod uwagę).

Garvey ostrzeże bohatera o planowanym ataku Instytutu - Formowanie szeregów | Zadania frakcji Minutemanów | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Garvey ostrzeże bohatera o planowanym ataku Instytutu

Niezależnie od okoliczności odblokowania zadania udaj się na spotkanie z Prestonem Garvey'em, którego odnajdziesz w Zamku (zakładając, że nie jest aktywnym członkiem drużyny). Wysłuchaj krótkiej rozmowy z tą postacią. Preston może stwierdzić, że Minutemani nie są jeszcze wystarczająco silni i w takiej sytuacji musisz zaliczyć więcej opcjonalnych zadań tej frakcji żeby docelowo dysponować co najmniej ośmioma osadami (nie muszą one wszystkie mieć mieszkańców). Jeśli w wystarczającym stopniu pomogłeś Minutemanom to dowiesz się, że wokół Zamku gromadzą się siły Instytutu i że przygotowują się one do ataku. Rozpocznie się kolejny quest Minutemanów.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, nowe zadanie Minutemanów (Broń Zamku).