Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Federalny Magazyn Żywności | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Federalny Magazyn Żywności

Lokacja składa się z kilku budynków na powierzchni oraz kompleksu pomieszczeń pod ziemią - Federalny Magazyn Żywności | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Lokacja składa się z kilku budynków na powierzchni oraz kompleksu pomieszczeń pod ziemią. Całość zajęta jest przez dużą grupę bandytów, z którymi musisz się uporać.

  1. Uważaj na jednego bandytę, który podbiegnie do wagonu i spróbuje wejść do pancerza wspomaganego. Postaraj się go zabić zanim to zrobi. Jeśli tego nie zrobi, z pancerza będziesz mógł skorzystać ty.
  2. Wrogów na powierzchni najlepiej pozbyć się za pomocą snajperki ze znacznej odległości. Uważaj także na działka automatyczne.
Podziemia Federalnego Magazynu Żywności są znacznych rozmiarów - Federalny Magazyn Żywności | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Podziemia Federalnego Magazynu Żywności są znacznych rozmiarów. Spotkasz tutaj wielu przeciwników, ale także znajdziesz trochę cennych przedmiotów. Lokacja ta łączy ze sobą dwa miejsca na powierzchni - z jednej strony właśnie Federalny Magazyn Żywności, a z drugiej Samotną Kaplicę z sektora Sanktuarium.

1. Stealth-Boy, który sprawia, że przez jakiś czas jesteś niewidzialny. Znajduje się on na wyższym poziomie tuneli. Aby dostać się do pomieszczenia musisz przejść przez kładkę.

2. Pomieszczenie zabezpieczone z dwóch stron za pomocą terminala (poziom mistrzowski). W środku znajdziesz bardzo duże ilości jedzenia, trochę kapsli, amunicji oraz jedną miniaturową bombę atomową.

3. Pomieszczenie zabezpieczone zamkiem na poziomie nowicjusza. W środku znajdziesz rdzeń fuzyjny.

4. Sejf w ścianie (poziom ekspercki). W środku znajdziesz amunicję.

5. Do pomieszczenia musisz wskoczyć. W środku znajdziesz trochę jedzenia oraz Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych, które sprawia, że trudniej cię wykryć podczas skradania.