Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nauka rzemiosła | Zadania frakcji Trasy | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Nauka rzemiosła

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Deaconem w Sztabie Trasy (Railroad HQ) (M6,2) po zakończeniu zadania Droga ku wolności (The Road to Freedom)

Cele zadania:

  • Porozmawiaj z Deaconem (Talk to Deacon)
  • Spotkaj się z Deaconem przy starej autostradzie (Meet Deacon at the old highway)
  • Idź za Deaconem, by odnaleźć "turystę" (Follow Deacon and find a "tourist")
  • Wejdź do tunelu ewakuacyjnego (Get inside the escape tunel)
  • Zdobądź prototyp Carringtona (Get Carrington's Prototype)
  • Opuść Centralkę (Leave The Switchboard)
  • Spotkaj się z Deaconem w Kościele Old North (Meet Deacon at Old Noth Church)

Wejdź do tunelu ewakuacyjnego (Get inside the escape tunel)

Deacon teraz będzie czarnoskóry... - Nauka rzemiosła | Zadania frakcji Trasy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Deacon teraz będzie czarnoskóry...

Po rozmowie z Deaconem w Sztabie Trasy (Railroad HQ) spotkaj się z nim pod autostradą za miastem. Pójdziecie razem do jej końca, po drodze napotkacie kilku ghuli. Na końcu drogi spotkasz Ricky'ego. Dialog z nim nie ma większego znaczenia. Potem porozmawiaj ponownie z Deaconem, który zasugeruje wykonanie akcji (napad na wrogą bazę) przez tunele, z zaskoczenia. Jeśli chcesz, możesz zasugerować otwarty atak od frontu (pojawi się jako zadanie opcjonalne w twoim dzienniku), jednak nie wykonuj go - zawsze kończy się niepowodzeniem i musisz użyć wejścia od tyłu.

Ricky Dalton - turysta - Nauka rzemiosła | Zadania frakcji Trasy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Ricky Dalton - "turysta"

Jeśli posiadasz punkty Charyzmy możesz namówić Ricky'ego, by wam pomógł. Niska Charyzma zapewni ci otrzymanie 3 Stimpaków, Med-X oraz 3 puszki żywności oraz pozwoli dobrać kolejną opcję. Ze średnią Charyzmą możesz przekonać Ricky'ego do ściągania przeciwników ze snajperki. Przy wysokiej Charyzmie uda ci się go namówić do odciągnięcia uwagi przeciwników od was.

Pancerz wspomagany w zniszczonym taborze kolejowym - Nauka rzemiosła | Zadania frakcji Trasy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Pancerz wspomagany w zniszczonym taborze kolejowym

Zejdź z autostrady i kieruj się do kanałów - wejścia od tyłu. Po drodze zobaczysz zdewastowany tabor kolejowy - jeden wagon kryje zbroję wspomaganą (wymagane hackowanie terminala II poziomu). W kanałach porozmawiaj z Deaconem - otworzy on drzwi. Za chwilę zetkniesz się z syntkiem.

Wskazówka: na syntki oraz działka bardzo dobrze sprawdzają się granaty, ale przede wszystkim bronie oparte o laser.

Znak Trasy wskazujący na ukryty skarb - Nauka rzemiosła | Zadania frakcji Trasy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Znak Trasy wskazujący na ukryty skarb

Za chwilę Deacon zwróci ci uwagę na znak narysowany na pionowej rurze, mówiący o ukrytym w pobliżu skarbie. Nie kłamie - od drugiej strony rura ma wycięcie, gdzie znajdziesz trochę amunicji. Za zakrętem przejdź po stalowym pomoście, gdzie znajdziesz terminal obsługujący działko i światła. Drugi niebawem napotkany na drodze terminal możesz użyć do aktywowania działka, które będzie po twojej stronie.

Magazyn na biurku w biurze przed pułapkami laserowymi - Nauka rzemiosła | Zadania frakcji Trasy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Magazyn na biurku w biurze przed pułapkami laserowymi

W kolejnym pomieszczeniu za zamkniętymi drzwiami po lewej stronie znajdziesz rdzeń fuzyjny, na po wyjściu na schodki, w biurze - magazyn Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych (U.S. Covert Operations Manual). Kolejną pułapkę - czujniki laserowe możesz rozebrać bez używania dodatkowych zdolności - po prostu podejdź do miejsca, od którego wychodzi promień i użyj klawisza akcji (lub użyj terminala obok - poziom II).

Zdobądź prototyp Carringtona (Get Carrington's Prototype)

Wejście do sejfu otwartego przez Deacona, gdzie znajdziesz prototyp - Nauka rzemiosła | Zadania frakcji Trasy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Wejście do sejfu otwartego przez Deacona, gdzie znajdziesz prototyp

Na kolejnym korytarzu skręcasz w lewo, gdzie znajduje się nieco silniejszy lider syntków. Deacon otworzy ci drzwi. Po lewej za drzwiami znajdziesz kombinezon antyradiacyjny (Hazma Suit). Zabierz urządzenie - prototyp Carringtona (Carrington's Prototype) - z sejfu i uciekaj z lokacji. Wyjdź na górę po schodach (uwaga na miny), by za drzwiami (zamek poziom II) znaleźć drugi rdzeń fuzyjny. Wyjście znajduje się w windzie, jeśli jest nieaktywna, użyj terminala obok, by przywrócić zasilanie.

Wyjdziesz w budynku pełnym synktów. Możesz wywalczyć sobie drogę, wtedy najlepiej na oba piętra rzuć po granacie. Opcjonalnie możesz spróbować szybko wybiec z budynku, nie powinieneś odnieść ciężkich obrażeń - syntki reagują z małym opóźnieniem. Potem rozdzielicie się z Deaconem. Po spotkaniu się z nim w Kościele Old North (Old North Church) zakończysz zadanie. Wybierzesz sobie jeszcze tylko ksywkę - jedną z dostępnych - która używana jest w organizacji.

Nagrody za ukończenie zadania: doświadczenie, dołączenie do frakcji Trasy (Railroads), otrzymanie nowego dostępnego towarzysza Deacona, nowe zadanie Boston po zmroku (Boston After Dark)