Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Fallout 4 - Sektor 4: Fort Hagen
Fallout 4 - Sektor 4: Fort Hagen
Lokacja ta jest strzeżona przez dwa bardzo silne yao guai i nie powinieneś podejmować walki jeżeli twoja postać nie jest wystarczająco rozwinięta. Po zabiciu niedźwiadków możesz przeszukać lokację, odnajdując m.in. walizkę z amunicją i różnymi broniami.
Znajdziesz tutaj kilka ogrodów i szklarnię. Całą ta lokacja jest zarządzana przez roboty i możesz porozmawiać z jednym z nich - Nadzorcą Greene'em. Robot ten sprzedaje m.in. surowce i amunicję. Od nadzorcy White możesz przyjąć zadanie.
Opuszczony dom. Wewnątrz znajdziesz trochę jedzenia i zabezpieczone drzwi (ekspert). W środku znajdziesz jeszcze więcej jedzenia oraz sejf (poziom zaawansowany).
Jest to duży budynek, wokół którego nie spotkasz żadnych przeciwników. Możesz skorzystać z drzwi prowadzących do wnętrza budynku (oddzielny obszar). Znajdziesz tam dużo cennych przedmiotów oraz Magazyn Nauka z Teslą.
Znajdziesz tutaj Bethany, z którą możesz pohandlować oraz która może cię uleczyć. Sam dom jest mocno napromieniowany, więc nie wchodź do niego. Poczekaj aż Bethany wyjdzie na zewnątrz.
Budynki na powierzchni oraz kompleks pomieszczeń pod ziemią zajęte są przez bandytów. W środku znajdziesz sporo cennych przedmiotów oraz magazyn wojskowy ułatwiający skradanie.
Duża przepompownia wody. Na zewnątrz spotkasz dużą grupę super mutantów. W środku znajdują się Błotniaki. Przed eksploracją musisz wypompować wodę z budynku. Znajdziesz tutaj sporo cennych przedmiotów, w tym czasopismo Wymarzony Dom, które odblokowuje dodatkowe elementy do twoich osad.
Miejsce to opanowane jest przez grupę Ghuli. Znajdziesz tutaj m.in. pancerz wspomagany T-60 oraz czasopismo Żyj i Kochaj.
Musisz uważać na Ghule w okolicy. Możesz uruchomić wieżę, przez co zyskasz dostęp do kilku dodatkowych częstotliwości radiowych. Na północny zachód od wieży znajduje się wejście do bunkru. Zabezpieczone jest ładunkiem wybuchowym. W środku znajdziesz trochę jedzenia.
Charakterystyczna stacja benzynowa. W okolicy nie znajdziesz nic ciekawego.
Główny budynek miasta, opanowany przez dużą grupę Syntków. W środku znajdziesz sporo cennych przedmiotów.
Wieży strzeże 2 Yao Guai. Oprócz nich nie ma tutaj nic ciekawego.
Szpital opanowany przez owady. W podziemiach znajdziesz bardzo duże ilości krwi, medykamentów oraz amunicji. Znajduje się tam także klucz do drzwi.
Na pierwszym piętrze znajduje się pomieszczenie, do którego dostęp otrzymasz dopiero po odblokowania terminalu. W środku znajdziesz sporo medykamentów, amunicji oraz Periodyk Chirurgiczny Massachusetts.
Sporej wielkości schron opanowany przez Syntków oraz Szpon Śmierci. Udaj się tutaj dopiero gdy dysponujesz silną postacią. W środku znajdziesz m.in. czasopismo Niesamowicie Niesłychane Opowieści.
Fragment autostrady opanowany przez silną grupę bandytów. Znajdziesz tutaj pancerz wspomagany oraz czasopismo Grognak Barbarzyńca.
Znajdziesz tutaj pancerz wspomagany T-60.
Użyj terminala aby spowodować wybuch reaktora jądrowego i podziwiaj widoki.
Uważaj na owady. Znajdziesz tutaj pancerz wspomagany T-60b wraz z rdzeniem fuzyjnym. Wykorzystaj go do zabicia dwóch Szponów śmierci, które znajdują się nieco na wschód od Posterunku.
W przyczepie znajdziesz sporo paczek papierosów.
Wyludnione miasteczko zajęte przez Ghule. Aby uniknąć promieniowania i znaleźć większość cennych rzeczy staraj się chodzić po dachach.
Powiększ mapę

Fort Hagen - Sektor 4 - wprowadzenie | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

1 - Park Rocky Narrows – Lokacja ta jest strzeżona przez dwa bardzo silne yao guai i nie powinieneś podejmować walki jeżeli twoja postać nie jest wystarczająco rozwinięta. Po zabiciu niedźwiadków możesz przeszukać lokację, odnajdując m.in. walizkę z amunicją i różnymi broniami.

2 - Graygarden – Znajdziesz tutaj kilka ogrodów i szklarnię. Całą ta lokacja jest zarządzana przez roboty i możesz porozmawiać z jednym z nich - Nadzorcą Greene'em. Robot ten sprzedaje m.in. surowce i amunicję. Od nadzorcy White możesz przyjąć zadanie.

3 - Domostwo w Graygarden – Opuszczony dom. Wewnątrz znajdziesz trochę jedzenia i zabezpieczone drzwi (ekspert). W środku znajdziesz jeszcze więcej jedzenia oraz sejf (poziom zaawansowany).

4 - ArcJet Systems – Jest to duży budynek, wokół którego nie spotkasz żadnych przeciwników. Możesz skorzystać z drzwi prowadzących do wnętrza budynku (oddzielny obszar). Znajdziesz tam dużo cennych przedmiotów oraz Magazyn Nauka z Teslą.

5 - Dom Bethany – Znajdziesz tutaj Bethany, z którą możesz pohandlować oraz która może cię uleczyć. Sam dom jest mocno napromieniowany, więc nie wchodź do niego. Poczekaj aż Bethany wyjdzie na zewnątrz.

6 - Federalny Magazyn Żywności – Budynki na powierzchni oraz kompleks pomieszczeń pod ziemią zajęte są przez bandytów. W środku znajdziesz sporo cennych przedmiotów oraz magazyn wojskowy ułatwiający skradanie.

7 - Zakład Uzdatniania Wody Weston – Duża przepompownia wody. Na zewnątrz spotkasz dużą grupę super mutantów. W środku znajdują się Błotniaki. Przed eksploracją musisz wypompować wodę z budynku. Znajdziesz tutaj sporo cennych przedmiotów, w tym czasopismo Wymarzony Dom, które odblokowuje dodatkowe elementy do twoich osad.

8 - Osiedla Przyczep Fiddler's Green – Miejsce to opanowane jest przez grupę Ghuli. Znajdziesz tutaj m.in. pancerz wspomagany T-60 oraz czasopismo Żyj i Kochaj.

9 - Wieża Przekaźnikowa 0BB-915 – Musisz uważać na Ghule w okolicy. Możesz uruchomić wieżę, przez co zyskasz dostęp do kilku dodatkowych częstotliwości radiowych. Na północny zachód od wieży znajduje się wejście do bunkru. Zabezpieczone jest ładunkiem wybuchowym. W środku znajdziesz trochę jedzenia.

10 - Fort Hagen - Przepompownia – Charakterystyczna stacja benzynowa. W okolicy nie znajdziesz nic ciekawego.

11 - Fort Hagen – Główny budynek miasta, opanowany przez dużą grupę Syntków. W środku znajdziesz sporo cennych przedmiotów.

12 - Instalacja Satelitarna Fort Hagen – Wieży strzeże 2 Yao Guai. Oprócz nich nie ma tutaj nic ciekawego.

13 - Bank Krwi Greater Mass – Szpital opanowany przez owady. W podziemiach znajdziesz bardzo duże ilości krwi, medykamentów oraz amunicji. Znajduje się tam także klucz do drzwi.
Na pierwszym piętrze znajduje się pomieszczenie, do którego dostęp otrzymasz dopiero po odblokowania terminalu. W środku znajdziesz sporo medykamentów, amunicji oraz Periodyk Chirurgiczny Massachusetts.

14 - Schron Burmistrza Bostonu – Sporej wielkości schron opanowany przez Syntków oraz Szpon Śmierci. Udaj się tutaj dopiero gdy dysponujesz silną postacią. W środku znajdziesz m.in. czasopismo Niesamowicie Niesłychane Opowieści.

15 - Skrzyżowanie Mass Pike – Fragment autostrady opanowany przez silną grupę bandytów. Znajdziesz tutaj pancerz wspomagany oraz czasopismo Grognak Barbarzyńca.

16 - Warsztaty – Znajdziesz tutaj pancerz wspomagany T-60.

17 - Ciężarówka – Użyj terminala aby spowodować wybuch reaktora jądrowego i podziwiaj widoki.

18 - Posterunek – Uważaj na owady. Znajdziesz tutaj pancerz wspomagany T-60b wraz z rdzeniem fuzyjnym. Wykorzystaj go do zabicia dwóch Szponów śmierci, które znajdują się nieco na wschód od Posterunku.
W przyczepie znajdziesz sporo paczek papierosów.

19 - Bagna Forest Grove – Wyludnione miasteczko zajęte przez Ghule. Aby uniknąć promieniowania i znaleźć większość cennych rzeczy staraj się chodzić po dachach.

Legenda Fallout 4 - Sektor 4: Fort Hagen

Lokacje na mapie

Sektor 4

Powyższa prezentuje czwarty sektor mapy świata, a więc jej zachodnią część. Na mapie zaznaczone zostały wszystkie możliwe do odkrycia lokacje. Każda z nich ma swój opis, przy czym ważniejsze miejscówki dokładniej omówione zostały na odrębnych stronach.

Lokacje z sekretami

ArcJet Systems - Magazyn Tesla Science (+5% do obrażeń podczas trafień krytycznych);

Federalny Magazyn Żywności - Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych (na stałe zwiększa twoje umiejętności skradania);

Zakład Uzdatniania Wody Weston - Magazyn Wymarzony Dom, który umożliwia ci w swoich osadach budowę dodatkowych rzeczy;

Osiedla Przyczep Fiddler's Green - Magazyn Kochaj i Żyj;

Bank Krwi Greater Mass - Periodyk Chirurgiczny Massachusetts, które sprawia, że zadajesz o 2% większe obrażenia dla kończyn;

Schron Burmistrza Bostonu - Niesamowicie Niesłychane Opowieści, które sprawiają, że regeneruje ci się 1 punkt zdrowia na minutę;

Skrzyżowanie Mass Pike - Komiks Grognak Barbarzyńca.