Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krypta 81 - zadania poboczne | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Krypta 81 jest to niewielka lokacja, będąca wciąż zamieszkałą i działającą kryptą. By uzyskać dostęp do jej wnętrza musisz przynieść 3 rdzenie fuzyjne znalezione w świecie gry. Ludzie są tam do ciebie przyjaźnie nastawieni i znajdziesz tu kilka zadań do wykonania. Zlokalizujesz także magazyny oraz medyczną Figurkę Vault-Tec podczas jednego z zadań. Po zjechaniu windą zaczepi cię chłopiec, który oprowadzi cię po krypcie (otrzymasz za to trochę doświadczenia).

Poza tym Dr Penske poszukuje nawozów (fertilizer), za które otrzymasz 25 kapsli za sztukę. Calvin poszukuje narzędzi (klucze, śrubokręty), za które również wynagrodzi cię kilkudziesięcioma kapslami. Znajdziesz tu także lecznicę, gdzie możesz pozbyć się nałogów, wyleczyć zdrowie i radiacje, a także fryzjera, który za 15 kapsli pozwoli ci zmienić układ włosów - znajdziesz u niego magazyn Zakazane Tatuaże (Tabo Tatoos). Możesz kupić jedzenie od Marii na stołówce, oraz pohandlować z Alexis Combes, która oferuje genialne ceny, a także ma w sprzedaży kilka unikalnych przedmiotów. Dodatkowo Dr Forysthe z lecznicy chce pobrać od ciebie krew, za co możesz otrzymasz (w zależności od Charyzmy) od 50 do 150 kapsli.

Uwaga - O lokalizacji Krypty 81 możesz dowiedzieć się od jednego z jej mieszkańców napotkanych w trakcie przemierzania pustkowi. Osoba ta może swobodnie podróżować po świecie gry lub być przetrzymywana przez supermutanty, które najpierw należy zabić.