Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Za czystość Wspólnoty | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Za czystość Wspólnoty

Sposób odblokowania: Ukończ zadanie Do Broni! i porozmawiaj z rycerzem Rhysem na Posterunku Policji w Cambridge (M5,1). Jest to jedno z losowych zadań Bractwa.

Cele zadania:

  • Porozmawiaj z Rhysem
  • Udaj się do wyznaczonej lokacji i zabij wszystkich przeciwników
  • Wróć do Rhysa po nagrodę.
Zadanie Za czystość wspólnoty jest jedną z losowych misji Bractwa Stali - Za czystość Wspólnoty | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Zadanie Za czystość wspólnoty jest jedną z losowych misji Bractwa Stali. Polega na oczyszczeniu jednej wyznaczonej przez zleceniodawcę lokacji z przeciwników, najczęściej z ghuli, super mutantów lub bandytów. Aby przyjąć zadanie musisz porozmawiać z rycerzem Rhysem na Posterunku Policji w Cambridge, ale dopiero po ukończeniu zadania Do Broni! z głównego wątku fabularnego Bractwa Stali.

Po przyjęciu zadania skierowany zostaniesz do losowej, nie oczyszczonej jeszcze przez ciebie lokacji w celu pozbycia sie przeciwników. Zazwyczaj nawet nie musisz zabijać ich wszystkich, a wystarczy, że wyeliminujesz kilku najsilniejszych wskazanych zielonym punktem. Gdy cel zostanie zaliczony, wróć na Posterunek Policji w Cambridge i porozmawiaj z rycerzem Rhysem. Otrzymasz od niego trochę kapsli, zyskasz doświadczenie oraz będziesz miał możliwość przyjęcia kolejnej misji tego typu.

Nagrody za ukończenie zadania: punkty doświadczenia, kapsle, nowe zadanie poboczne.