Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odbudowa | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Odbudowa

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główne zadanie Pierwszy krok i spotkać się z Prestonem Garvey'em (w aktualnym miejscu jego pobytu). Misja ta jest jedną z losowo odblokowywanych.

Cele zadania:

  • Oczyść wskazaną lokację
  • Zbuduj i uruchom zwołujący osadników nadajnik radiowy
  • Porozmawiaj z Prestonem Garveyem
Postaw nadajnik radiowy - Odbudowa | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Postaw nadajnik radiowy

Zadanie to jest jednym z wielu losowych powiązanych z frakcją Minutemanów. Najwcześniej może dojść do jego odblokowania po zaliczeniu pobocznego zadania Pierwszy krok, porozmawianiu z Prestonem Garvey'em i wyrażeniu chęci dalszego współpracowania z tą frakcją. Możesz zostać poproszony przez Prestona o postawienie nadajnika radiowego w jakiejś losowej lokacji. Użyj Pip-Boya żeby dowiedzieć się gdzie musisz się udać. Po dotarciu na miejsce musisz zacząć od zabezpieczenia lokacji i do wyeliminowania mogą być bandyci lub potwory.

Po zakończonych walkach skorzystaj z warsztatu. Wybieraj kolejno zakładki energia (Power) i różne (Miscellaneous). Wybierz z listy nadajnik radiowy (Recruitment Radio Beacon) i postaw go w jakimś miejscu gdzie jest to możliwe (zmieni on swój kolor na zielony).

Nadajnik potrzebuje energii do działania, tak więc obok niego musisz wybudować jakiś generator - Odbudowa | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Nadajnik potrzebuje energii do działania, tak więc obok niego musisz wybudować jakiś generator. Ponownie przejdź do zakładki energia (Power) i następnie do zakładki generatory (Generators). Możesz wybrać najprostszy mały generator z listy (Generator - Small). Umieść generator gdzieś w pobliżu nadajnika, podejdź do niego i wybierz opcję podłączenia kabla (Attach Wire). Zwróć się w stronę nadajnika i dokonaj połączenia. Prawidłowe połączenie generatora i nadajnika radiowego pokazane zostało na powyższym obrazku i od razu nagrodzony zostaniesz kapslami.

Możesz już powrócić do Prestona Garvey'a w Sanktuarium i zdać mu raport z udanej misji. Powinieneś otrzymać od niego jakieś kolejne zadanie.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, kapsle, nowe poboczne zadanie.