Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Schron Burmistrza Bostonu | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Schron Burmistrza Bostonu

Schron Burmistrza Bostonu znajduje się na zachód od miasta Fort Hagen - Schron Burmistrza Bostonu | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Schron Burmistrza Bostonu znajduje się na zachód od miasta Fort Hagen. Na powierzchni znajdziesz jedynie niewielki bunkier oraz stróżówkę, w której znajduje się terminal pozwalający otworzyć drzwi do bunkra.

Bunkier jest sporych rozmiarów - Schron Burmistrza Bostonu | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Bunkier jest sporych rozmiarów. W środku znajdziesz kilka grup Syntków, a także w jednym z pomieszczeń Szpon Śmierci. Uważaj, gdyż większość Syntków aktywuje się dopiero, gdy będziesz na samym dole kompleksu, przez co twoja droga powrotna będzie znacznie utrudniona.

1. Stealth-Boy, który sprawia, że twoja postać na jakiś czas staje się niewidzialna.

2. Winda, która przenosi cię na dolny poziom.

3 - Schron Burmistrza Bostonu | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

3. W pomieszczeniu tym spotkasz kilka Syntków, w tym jednego legendarnego. Znajdziesz przy nim bardzo dobrą dwururkę. W pomieszczeniu znajduje się także klatka, którą możesz otworzyć przy pomocy terminala na poziomie eksperta. W środku znajdziesz trochę medykamentów, amunicji oraz strzelbę.

4. W walizce znajdziesz klucz do sejfu [5]. Obok niej znajdziesz skrzynkę (poziom nowicjusza) z materiałami wybuchowymi.

5 - Schron Burmistrza Bostonu | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

5. Znajdziesz tutaj sejf, który możesz otworzyć znalezionym kluczem [4]. W środku znajduje się sporo medykamentów oraz Stealth-Boy. Na stoliku obok znajdziesz czasopismo Niesamowicie Niesłychane Opowieści, które sprawia, że regeneruje ci się 1 punkt zdrowia na minutę.

Zaraz przy wyjściu z pomieszczenia znajdują się drzwi zabezpieczone zamkiem na poziomie zaawansowanym. W środku znajdziesz trochę medykamentów.

6. W pomieszczeniu znajduje się terminal na poziomie mistrzowskim, który otwiera drzwi obok. Znajdziesz tam sporo medykamentów i amunicji.

7. W generatorze znajdziesz rdzeń fuzyjny, a na szafce obok miniaturową bombę atomową.

8. Na końcu tunelu zostaniesz zaatakowany przez Szpona Śmierci, który odetnie ci drogę ucieczki. Uważaj więc i nie idź tutaj, jeśli nie czujesz się na siłach. W jaskini znajdziesz skrzynkę z amunicją oraz "Grubasa" - wyrzutnię miniaturowych bomb atomowych.