Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Złocony Pasikonik - Nick Valentine | Zadania towarzyszy | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Złocony Pasikonik - Nick Valentine

Sposób odblokowania: Musisz po uratowaniu Nicka Valentine'a w głównym zadaniu Detektyw o stalowym sercu odwiedzić jego agencję detetkywistyczną w Diamond City (M6,1), obejrzeć akta śledcze Marty'ego Bullfincha i odsłuchać holotaśmy.

Cele zadania:

  • Znajdź Złoconego Pasikonika
  • Przeczytaj "Jedzenie dla Pasikonika"
  • Odszukaj grób Shema Drowne'a

Odblokowanie śledztwa

Miejsce odnalezienia akt śledczych - Złocony Pasikonik - Nick Valentine | Zadania towarzyszy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Miejsce odnalezienia akt śledczych

Zadaniem tym najwcześniej możesz zająć się po uratowaniu Nicka Valentine'a w trakcie przechodzenia głównego wątku fabularnego gry. Po tym jak tego dokonasz powróć do Bazaru w Diamond City i udaj się do Agencji detektywistycznej Nicka Valentine'a. Po wejściu do budynku odszukaj akta śledcze Marty'ego Bullfincha (Marty Bullfinch Case File) leżące na jednej z szafek na dokumenty. Zabranie akt doprowadzi również do wejścia w posiadanie holotaśmy (Marty Bullfinch's Holotape). Otwórz inwentarz, odszukaj taśmę i wysłuchaj jej. Dopiero w tym momencie quest oficjalnie wystartuje i dodany zostanie do Twojego dziennika.

Uwaga - W trakcie zaliczania tego questu nie musisz podróżować razem z Nickiem, ale jeśli go weźmiesz ze sobą to wysłuchasz po drodze jego wielu komentarzy.

Znalezienie Złoconego Pasikonika

Właz prowadzący na dach Faneuil Hall - Złocony Pasikonik - Nick Valentine | Zadania towarzyszy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Właz prowadzący na dach Faneuil Hall

Opuść bazar i po powrocie na mapę świata wybierz się do lokacji Faneuil Hall zlokalizowanej na wschód stąd. Obszar ten jest okupowany przez silnych supermutantów i spotkasz ich zarówno przed budynkiem jak i w jego wnętrzu, do którego docelowo musisz się przedostać. Kieruj się ku wyższym piętrom Faneuil Hall, bo musisz dotrzeć do drabiny sąsiadującej z włazem prowadzącym na dach.

Po znalezieniu się na dachu możesz zacząć od obejrzenia zwłok Martyego Bullfincha - Złocony Pasikonik - Nick Valentine | Zadania towarzyszy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Po znalezieniu się na dachu możesz zacząć od obejrzenia zwłok Marty'ego Bullfincha. Ważniejsze jest jednak to żeby zabrać pokazanego na powyższym obrazku Złoconego Pasikonika (Gilded Grasshopper). Otwórz inwentarz, odszukaj w nim notatkę "Jedzenie dla Pasikonika" (Food for the Grasshopper) i przeczytaj ją.

Odnalezienie grobu Shema Drowne'a

Grób Shema Drownea - Złocony Pasikonik - Nick Valentine | Zadania towarzyszy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Grób Shema Drowne'a

Powróć na dół i wyjdź z budynku (lub skorzystaj od razu z szybkiej podróży). Poszukiwany grób znajduje się na północ od Faneuil Hall, niedaleko Galerii Pickmana i kościoła Old North Church gdzie swoją siedzibę ma frakcja Trasy. Zlokalizuj niewielki cmentarz, pozbądź się ghuli i odszukaj właściwy grób. Quest dobiegnie końca w momencie otwarcia trumny, przy czym warto oczywiście zabrać miecz (Shem Drowne Sword), który jest unikalnym artefaktem (oprócz tego w trumnie znajdziesz też notatkę).

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, miecz Shema Drowne'a (Shem Drowne Sword).