Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Morze Blasku - Sektor 8 | Czasopisma Fallout 4 poradnik Fallout 4

Morze Blasku - Sektor 8

Poniższa tabela prezentuje wszystkie czasopisma i komiksy, które możesz odnaleźć w ósmym sektorze mapy świata, a więc na wysoce napromieniowanych pustkowiach. Bardziej szczegółowe informacje na temat poszczególnych sekretów znajdują się w dalszej części tekstu.

Niesamowicie Niesłychane Opowieści (Astoundingly Awesome Tales) - Morze Blasku - Sektor 8 | Czasopisma Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Niesamowicie Niesłychane Opowieści (Astoundingly Awesome Tales)

Zadawanie o 5% większych obrażeń ghulom.

Lokalizacja: Krater Atomu [91]

Sekret jest w obozowisku Dzieci Atomu w kraterze, w silnie napromieniowanej strefie. Zbadaj zachodni budynek gdzie przebywa Matka Isolde. Magazyn leży na małym stoliku na górnym piętrze.

Niesamowicie Niesłychane Opowieści (Astoundingly Awesome Tales) - Morze Blasku - Sektor 8 | Czasopisma Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Niesamowicie Niesłychane Opowieści (Astoundingly Awesome Tales)

Zwiększenie odporności na promieniowanie o 5 jednostek.

Lokalizacja: Punkt wartowniczy [92]

Sekret jest na Morzu Blasku, wewnątrz konstrukcji przypominającej piramidę. Magazyn leży na czerwonej półce przed dużym komputerem.

Szczegółowy opis znajduje się poniżej.

Żyj i kochaj (Live & - Morze Blasku - Sektor 8 | Czasopisma Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Żyj i kochaj (Live & Love)

Zwiększenie limitu udźwigu towarzyszy o 10 jednostek.

Lokalizacja: Stacja nadawcza WRVR [31]

Sekret jest wewnątrz budynku stacji, w której spotkasz kilka przyjaźnie nastawionych postaci. Leży on na szerokim stole.

Nauka z Teslą (Tesla Science) - Morze Blasku - Sektor 8 | Czasopisma Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Nauka z Teslą (Tesla Science)

Krytyczne trafienia broni energetycznych zadają o 5% więcej obrażeń.

Lokalizacja: Skalista jaskinia [93]

Sekret jest wewnątrz jaskini, w której przebywa Virgil powiązany z głównym questem Morze Blasku. Czasopismo leży na przewróconej lodówce obok czerwonej skrzynki z narzędziami.

Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych (U - Morze Blasku - Sektor 8 | Czasopisma Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych (U.S. Covert Operations Manual)

Zmniejszenie prawdopodobieństwa wykrycia przez wrogów podczas skradania się.

Lokalizacja: Opuszczona chatka [94]

Sekret jest na terenie instalacji K-21B, do której prowadzi właz w chatce. Odnajdziesz go w pomieszczeniu z komputerami pilnowanym przez syntetyki.

Szczegółowy opis znajduje się poniżej.

Niesamowicie Niesłychane Opowieści - Punkt wartowniczy [92]

Punkt wartowniczy jest jedną z lokacji na terenie Morza Blasku, czyli ogromnej napromieniowanej strefy w południowo-zachodniej części mapy świata - Morze Blasku - Sektor 8 | Czasopisma Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Punkt wartowniczy jest jedną z lokacji na terenie Morza Blasku, czyli ogromnej napromieniowanej strefy w południowo-zachodniej części mapy świata. Po dotarciu w oznaczone miejsce rozejrzyj się za konstrukcją przypominającą piramidę. Wejdź do środka (Sentinel Site Prescott) i przejdź do sali z komputerami. Magazyn leży na czerwonej półce pokazanej na dołączonym obrazku, tuż przed dużym komputerem.

Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych - Opuszczona chatka [94]

Chatka jest jedną z lokacji na terenie Morza Blasku, czyli ogromnej napromieniowanej strefy w południowo-zachodniej części mapy świata - Morze Blasku - Sektor 8 | Czasopisma Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Chatka jest jedną z lokacji na terenie Morza Blasku, czyli ogromnej napromieniowanej strefy w południowo-zachodniej części mapy świata. Po dotarciu do chatki wejdź do środka i odszukaj właz prowadzący do podziemnej instalacji K-21B. Instalacja ta jest pilnowana przez syntetyki, które musisz na bieżąco eliminować. Docelowo musisz dotrzeć do dużego pomieszczenia z komputerami zlokalizowanego w centralnej części bazy. Magazyn leży na niebieskim komputerze pokazanym na powyższym obrazku (wdrap się na zieloną skrzynię żeby dotrzeć do tego sekretu).