Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Semper Invicta | Zadania frakcji Bractwa Stali | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Semper Invicta

Sposób Odblokowania: Ukończ zadanie Do Broni! i po powrocie do Posterunku Policji w Cambridge (M5,1) zgódź się dalej pomagać Bractwu Stali.

Powrót na posterunek Policji w Cambridge

Misja ta nie przedstawia żadnych wartości fabularnych, a ma jedynie zwiększyć twoją reputację w Bractwie. - Semper Invicta | Zadania frakcji Bractwa Stali | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Misja ta nie przedstawia żadnych wartości fabularnych, a ma jedynie zwiększyć twoją reputację w Bractwie.

Twoim pierwszym celem jest powrót do bazy wypadowej Bractwa Stali, czyli Posterunku Policji w Cambridge. Wejdź do środka, wysłuchaj dialogu pomiędzy członkami bractwa i zagadaj do Danse'a. Podczas rozmowy zostaniesz oficjalnie przyjęty do organizacji. Polecone zostanie ci również porozmawiać z Rhysem oraz Haylen.

Udzielenie pomocy oddziałowi zwiadowczemu Bractwa

Porozmawiaj z dwójką nowych znajomych, Haylen oraz Rhysem. Kobieta zleci ci zadanie polegające na odszukaniu artefaktu, natomiast Rycerz Rhys rozkaże ci oczyścić wyznaczoną przez niego lokację na mapie. Oba zadania są generowane losowo.

Gdy je wykonasz, wróć do zleceniodawców, porozmawiaj z nimi, a następnie udaj się do Danse'a. Zadanie zostanie zaliczone.

Nagrody za ukończenie zadania: doświadczenie oraz trochę kapsli, które otrzymasz w ramach wykonania dwóch zleconych zadań.