Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jamaica Plain | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Jamaica Plain

Jamaica Plain jest niewielkim miasteczkiem zajętym przez bardzo dużą grupę ghuli - Jamaica Plain | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Jamaica Plain jest niewielkim miasteczkiem zajętym przez bardzo dużą grupę ghuli. Znajdziesz tutaj kilka zniszczonych budynków, do których możesz wejść i znaleźć trochę cennych rzeczy. Uważaj, gdyż przeciwnicy mają tendencję do nagłego wychodzenia spod gruzów i ze ścian.

Kościół w południowo-wschodniej części miasta jest zamknięty, jednak możesz dostać się do niego przez stojący obok dom. W środku znajdziesz trochę cennych rzeczy, w tym bardzo dobry pistolet laserowy.

W budynku obok ratusza możesz znaleźć dwa roboty policyjne, które uruchomisz korzystając z terminala (poziom nowicjusza). Pomogą ci one oczyścić pozostałą część miasta z ghuli. W autobusie znajdziesz natomiast rdzeń fuzyjny.

Najważniejszym budynkiem w mieście jest ratusz. W biurze burmistrza znajdziesz terminal, dzięki któremu otworzysz sejf na poziomie eksperta. Hasło do niego posiada jeden z zabitych mieszkańców na piętrze oraz jeden w kościele.

W piwnicy ratusza znajdziesz drzwi na poziomie zaawansowanym. Prowadzą one do podziemnego kompleksu.

Wchodząc do piwnicy, po pewnym momencie zatrzymają cię lasery, które uruchamiają trzy bardzo silne wieżyczki - Jamaica Plain | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Wchodząc do piwnicy, po pewnym momencie zatrzymają cię lasery, które uruchamiają trzy bardzo silne wieżyczki. Aby je wyłączyć musisz odnaleźć odpowiednią kartę i użyć jej na konsoli. Jedną z nich znajdziesz przy ciele z kościoła, druga leży natomiast bezpośrednio na konsoli. Jeśli chcesz zniszczyć wieżyczki to najprostszym sposobem jest ukrycie się za ścianą i wrzucenie kilku granatów.

Po przejściu przez lasery możesz wejść do dziury w ścianie, która zaprowadzi cię do pomieszczenia z sejfem na poziomie eksperta - Jamaica Plain | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Po przejściu przez lasery możesz wejść do dziury w ścianie, która zaprowadzi cię do pomieszczenia z sejfem na poziomie eksperta. Możesz też dostać się tam wcześniej, o ile tylko posiadasz otwieranie zamków na poziomie mistrzowskim.

W drugim pomieszczeniu kompleksu znajdziesz kolejną konsolę, którą uruchamia się za pomocą odpowiedniej karty identyfikacyjnej. Otwiera ona drzwi prowadzące do następnego pomieszczenia.

Trafisz w ten sposób do swoistego skarbca, pozostawionego przez potomnych przyszłym pokoleniom - Jamaica Plain | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Trafisz w ten sposób do swoistego "skarbca", pozostawionego przez potomnych przyszłym pokoleniom. Znajdziesz tutaj unikalny kij bejsbolowy, a także sporo różnych śmieci, które obecnie nie przedstawiają żadnej wartości.