Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zielonoskórzy | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Zielonoskórzy

Sposób odblokowania: Musisz spotkać się z osadnikami z lokacji chronionej przez Minutemanów lub z mieszkańcami jakiegoś neutralnego gospodarstwa. Misja ta jest jedną z losowo odblokowywanych.

Zadanie możesz otrzymać np. od osadnika czy mieszkańca gospodarstwa - Zielonoskórzy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Zadanie możesz otrzymać np. od osadnika czy mieszkańca gospodarstwa

Zadanie to jest jednym z wielu losowych powiązanych z frakcją Minutemanów. Możesz je odblokować na kilka sposobów, na przykład spotykając się z Prestonem Garveyem i odbierając od niego losowe zlecenie, odbywając rozmowę z mieszkańcami jednej z osad będących pod ochroną Minutemanów czy nawet odwiedzając jakieś neutralne gospodarstwo (np. Farmę Warwicków czy Farmę Abernathych) i wysłuchując próśb jego mieszkańców. Możesz mianowicie zostać poproszony o pozbycie się supermutantów nękających mieszkańców danej lokacji. Zostaniesz wysłany do losowo wybranej siedziby supermutantów w świecie gry. Po wyeliminowaniu oznaczonych potworów (niekoniecznie muszą to być wszystkie z danej miejscówki) musisz powrócić do zleceniodawcy questu i przekazać mu dobre wieści. Dodatkowo możesz zostać poproszony o to żeby zdać raport z misji Prestonowi.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, kapsle.