Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dezynsekcja | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Dezynsekcja

Sposób odblokowania: Musisz spotkać się w Instytucie (M5,6) z doktorem Alanem Binetem. Misja ta jest jedną z losowo odblokowywanych.

Cele zadania:

  • Zlikwiduj zdziczałe ghule
  • Wróć do Alana Bineta
Rozglądaj się za wszystkimi ghulami, także tymi, które nie zaatakują automatycznie bohatera - Dezynsekcja | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Rozglądaj się za wszystkimi ghulami, także tymi, które nie zaatakują automatycznie bohatera

Zadanie to jest jednym z wielu losowych powiązanych z frakcją Instytutu. Najwcześniej może dojść do jego odblokowania po zaliczeniu zadania Człowiek i instytucja, oczywiście przy założeniu, że przystałeś na propozycję Ojca i dołączyłeś do tej frakcji. Spotkaj się w Instytucie z doktorem Alanem Binetem - w zależności od pory dnia odnajdziesz go w sekcji robotyki (Robotics), w głównej sali Instytutu lub w jego osobistej kwaterze.

Przyjmij od Alana zadanie pozbycia się ghuli z losowo wybranej lokacji w świecie gry. Przenieś się do tej lokacji i zlokalizuj ghule. Rodzaje odnajdywanych ghuli również są losowo wybierane - mogą to być ich standardowe odmiany, silniejsze "świecące" ghule lub nawet osobniki przyjaźnie nastawione wobec bohatera. Po dokonaniu eksterminacji ghuli powróć do Alana i zdaj mu raport. Jeśli w trakcie rozmowy użyjesz Charyzmy i poprosisz o nagrodę to otrzymasz od niego banknoty (Pre-War Money).

Uwaga - Zadanie to możesz powtarzać wiele razy. Musisz jedynie trochę odczekać zanim ponownie spotkasz się z Alanem. Przy kolejnej rozmowie dowiesz się od niego o zlokalizowaniu nowej grupy ghuli.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, banknoty.