Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nie łam się, stary | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Nie łam się, stary

Sposób odblokowania: wejdź do baru Dougout Inn w Diamond City i porozmawiaj z Vadim Bobrovem (M6,1)

Cele zadania:

  • Porozmawiaj z Wadimem (Speak to Vadim)
  • Pomóż Travisowi (Help Travis)
  • Porozmawiaj z Wadimem (Talk to Vadim)
  • Przekonaj Scarlett do spotkania z Travisem (Convince Scarlett to meet Travis)
  • Porozmawiaj z Jefim (Talk to Yefim)
  • Porozmawiaj z Travisem (Talk to Travis)
  • Spotkaj się z Travisem przy browarze Beantown (Meet Travis at Beantown Brewery)
  • Pomóż Travisowi uratować Wadima (Help Travis rescue Vadim)
  • Porozmawiaj z Travisem (Talk to Travis)

Spotkaj się z Vadim

Bar Rezerwa - Nie łam się, stary | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Bar Rezerwa

Rozpoczęcie zadania może być czasem nieco kłopotliwe, choć najczęściej otrzymasz je po spędzeniu trochę czasu w Diamond City. O zadaniu możesz dowiedzieć się od jednego ze strażników, gdy przechodząc obok niego powie ci, abyś spotkał się z Wadim Bobrovem w Rezerwie (Dougout Inn). Jeśli chcesz przyspieszyć rozpoczęcie zadania, możesz udać się do Rezerwy kilkakrotnie i próbować porozmawiać z Wadim.

Pomóż Travisowi wygrać walkę na pięści z Bullem - Nie łam się, stary | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Pomóż Travisowi wygrać walkę na pięści z Bullem

Poleci ci on spotkać się z Travisem Millesem w barze po godzinie 6PM. Możesz zaczekać w barze, choć zapewne będziesz musiał wyjść i wejść, by spotkać Travisa. Będzie on stał pośrodku baru rozmawiając z Bullem. Pogadaj z chłopakiem i pomóż mu rozprawić się z Bullem i jego kolegą w walce na pięści. Potem ponownie z nim porozmawiaj oraz z Wadimem, a otrzymasz kolejne polecenie.

Umów Travisa ze Scarlett

Scarlett prawdopodobnie znajdziesz na tyłach miasteczka - Nie łam się, stary | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Scarlett prawdopodobnie znajdziesz na tyłach miasteczka

Musisz porozmawiać ze Scarlett, która pracuje w barze jako sprzątaczka. Jeśli nie ma jej w barze, znacznik zadania zaprowadzi cię do niej w innym rejonie Diamond City. By namówić ją do spotkania się z Travisem wymagana jest przynajmniej minimalna ilość Charyzmy. Później wróć do baru, by porozmawiać z Jefim. Dowiesz się, że Wadim został porwany i tylko Travis może ci udzielić dalszych wskazówek - znajdziesz go podążając za znacznikiem zadania.

Uratuj Vadima

Travisa spotkasz przy Browarze, nawet jeśli wcześniej z nim nie porozmawiasz w mieście - Nie łam się, stary | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Travisa spotkasz przy Browarze, nawet jeśli wcześniej z nim nie porozmawiasz w mieście

Udaj się wraz z nim do Browaru Bentown (Beantown Brewery) i przebij się przez grupę bandytów do Wadima. Jeden z bandytów jest mocno opancerzony i używa leczenia. Po walkach uwolnij Wadima, od którego dostaniesz 200 kapsli i narkotyki. Na biurku w tym pomieszczeniu znajdziesz recepturę na holotaśmie dla Brominatora (Drinkin' Budddy) (patrz zadanie Nawarzone Piwo (Trouble Brewin')) oraz magazyn Piękny Dom. Na koniec porozmawiaj z Travisem, aby zakończyć zadanie.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, 200 kapsli i narkotyki od Wadima, zmiana formy komunikatów mówionych przez Travisa w Radiu Diamond City.