Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gunners Plaza | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Gunners Plaza

Gunners Plaza to główna siedziba jednej z wrogich frakcji występujących we Wspólnocie - Strzelców - Gunners Plaza | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Gunners Plaza to główna siedziba jednej z wrogich frakcji występujących we Wspólnocie - Strzelców. Spotkasz tutaj kilkudziesięciu silnych przeciwników, z czego większość, około 30-40 znajduje się wewnątrz budynku. Wśród nich jest też kilku szczególnie silnych przywódców.

Przed eksploracją tej lokacji wyposaż się w odpowiednią ilość amunicji oraz stimpaków, gdyż czeka cię długa i trudna walka.

W budynku znajduje się sporo działek automatycznych. Większość z nich masz możliwość rozbrojenia za pomocą terminala.

Wrogowie nadbiegać będą do ciebie grupami, dzięki czemu możesz zrobić dobry użytek z zebranych min oraz granatów.

Jeśli masz aktywne zadanie poszukiwania dokumentów technicznych dla Bractwa Stali, to możesz znaleźć ich tutaj około 15-20 sztuk.

1 - Gunners Plaza | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

1. Terminal na poziomie nowicjusza. Możesz dzięki niemu uruchomić robota, który pomoże ci pozbyć się przeciwników z hallu budynku.

2. Winda łącząca główną część budynku z piwnicą, która jest odrębną lokacją. Znajdziesz w niej m.in.:

  • W południowo wschodniej części znajduje się niewielkie pomieszczenie z sejfem na poziomie mistrzowskim.
  • Mniej więcej na środku piwnicy znajduje się winda, która może zawieźć cię na dach, z pominięciem głównych poziomów budynku.
  • Spotkasz tutaj także Rydera, jednego z przywódców Strzelców. Posiada on klucz do pokoju nagrań [7].

3. W pomieszczeniu na pierwszym piętrze znajdziesz sejf na poziomie zaawansowanym. Możesz go też otworzyć korzystając z terminala obok. W środku znajdziesz trochę amunicji i kilka losowych przedmiotów.

4. Na pierwszym piętrze znajdują się drzwi zamknięte na zaawansowany zamek. W środku znajdziesz wyrzutnię miniaturowych bomb atomowych "Fat Man".

5 - Gunners Plaza | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

5. W pokoju na pierwszym piętrze, na stoliku, leży magazyn Spluwy i Kulki.

6. Na pierwszym piętrze znajduje się wyjście na dach. Poza kolejnymi przeciwnikami znajdziesz tutaj m.in. rdzeń fuzyjny oraz kolejną sztukę "Fat Mana" (przy jednym z przeciwników).

7. Studio nagrań na parterze. Zamknięte jest na mistrzowski zamek, ale możesz dostać się tam także za pomocą odpowiedniego klucza. Posiadają go dwaj przywódcy Strzelców - Ryder oraz Cruz. Jeden z nich przebywa w piwnicy, a drugi na pierwszym piętrze budynku.

W środku spotkasz dwóch przeciwników, w tym Kapitana Wesa, głównodowodzącego strzelców - Gunners Plaza | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

W środku spotkasz dwóch przeciwników, w tym Kapitana Wesa, głównodowodzącego strzelców. Znajduje się tutaj także bardzo mocne działko. Dobrym rozwiązaniem jest wrzucenie do środka kilku granatów. Z ciała Wesa możesz zabrać klucz, który posłuży ci do otwarcia sejfu na poziomie mistrzowskim. Znajdziesz tutaj sporo cennych przedmiotów, w tym Stealth-Boya. Nie zapomnij zabrać Figurki Broni Lekkiej (Small Guns Bobblehead) z biurka na środku.