Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

W wilczej skórze | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

W wilczej skórze

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć dodatkowe zadanie Instytutu Skłonności polityczne, a następnie stać się wrogiem tej frakcji i udać się do Diamond City.

Cele zadania:

  • Rozmów się z burmistrzem McDonoughem
  • (Opcjonalne) Ocal Danny'ego Sullivana

Odblokowanie zadania

Odblokowanie tego questu nie jest łatwą sprawą, albowiem trzeba najpierw sprostać kilku ściśle określonym wymaganiom - W wilczej skórze | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Odblokowanie tego questu nie jest łatwą sprawą, albowiem trzeba najpierw sprostać kilku ściśle określonym wymaganiom. Po tym jak w głównym wątku fabularnym gry dotrzesz do kryjówki Instytutu musisz nawiązać współpracę z tą frakcją i zacząć wykonywać dla niej zadania. Zainteresuj się w szczególności opcjonalnym questem Instytutu zatytułowanym Skłonności polityczne i dotyczącym odebrania raportu od burmistrza McDonougha z Diamond City, który jest syntetykiem. Po ukończeniu tego questu musisz stać się wrogiem Instytytu, czyli doprowadzić do odblokowania zadania Wygnany z Instytutu. Musisz tego jednak dokonać zanim rozpoczniesz ostatnie główne zadanie Instytytu - Nuklearna rodzina. Gwoli przypomnienia, może wkroczyć na wojenną ścieżkę z Instytutem zabijając np. Ojca lub jednego z naukowców przebywających w siedzibie tej frakcji.

Jeśli spełniłeś wszystkie opisane powyżej wymagania to możesz przenieść się do Bazaru w Diamond City. Po dotarciu na miejsce przy schodach powinieneś zauważyć ciężko rannego Danny'ego Sullivana (powyższy obrazek). Podejdź do tej osoby żeby doprowadzić do dodania questu do dziennika.

Uratowanie Danny'ego Sullivana

O pomoc możesz poprosić np. doktora Suna - W wilczej skórze | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
O pomoc możesz poprosić np. doktora Suna

Danny'ego Sullivana w najprostszy sposób możesz uratować inicjując z nim rozmowę i następnie używając na nim jednego z posiadanych stimpaków (odpowiednia opcja zachowania w trakcie rozmowy). Jeśli nie chcesz zużywać stimpaka to możesz alternatywnie zapewnić mu pomoc lekarską. Jeżeli z głównym bohaterem podróżuje Curie to sama zgłosi się do pomocy. W przeciwnym razie odwiedź w Diamond City Centrum Megachirurgii i poproś o pomoc doktora Suna.

Spotkanie się z burmistrzem McDonoughem

Przycisk jest pod biurkiem Genevy - W wilczej skórze | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Przycisk jest pod biurkiem Genevy

Dotrzyj schodami do windy podróżującej do siedziby burmistrza. Po osiągnięciu celu podróży powinieneś zauważyć Piper dobijającą się do zamkniętych drzwi prowadzących do biura burmistrza (chyba że do tej pory to ona ci towarzyszyła). Do biura najłatwiej możesz przedostać się odnajdując przycisk pod biurkiem sekretarki burmistrza, choć opcjonalnie możesz też rozważyć użycie spinki na zamku w drzwiach (takie rozwiązanie nie spodoba się Piper, bo teoretycznie będzie to oznaczało włamanie się do biura).

Możesz skorzystać z Charyzmy podczas rozmowy z burmistrzem - W wilczej skórze | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Możesz skorzystać z Charyzmy podczas rozmowy z burmistrzem

Po otwarciu drzwi wejdź do biura i zbliż się do burmistrza McDonougha przetrzymującego sekretarkę Genevę w roli zakładnika. Jeśli chcesz możesz od razu zastrzelić burmistrza i nie czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Taka akcja doprowadzi do natychmiastowego zaliczenia questu.

Alternatywnie możesz zagadać do burmistrza i w trakcie rozmowy użyć Charyzmy do nakłonienia McDonougha do wypuszczenia Genevy. Możesz następnie wybrać jedną z trzech opcji zachowania - pozwolić burmistrzowi opuścić miasto (jedyny wariant, który nie zakończy się jego śmiercią), zaatakować go lub stwierdzić, że powinien zostać osądzony przez mieszkańców Diamond City. Jeśli wybrałeś tę ostatnią opcję to rozpocznie się walka, ale Twoja próba perswazji zostanie pozytywnie odebrana przez inne osoby (w tym przez Piper).

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia

Uwaga - Jeśli Geneva nie zginęła w trakcie zaliczania opisanego wyżej questu to przejmie ona obowiązki burmistrza. Jeśli z kolei nie udało ci się jej uratować to Diamond City nie będzie miało żadnego nowego zwierzchnika.