Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Graygarden | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Graygarden

Co jakiś czas możesz wracać na farmę aby zbierać warzywa i owoce. - Graygarden | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Co jakiś czas możesz wracać na farmę aby zbierać warzywa i owoce.

W Graygarden znajdziesz kilka ogrodów oraz szklarnię zarządzaną przez kilka robotów. Nie spotkasz tutaj żadnych wrogów, ani nie znajdziesz cennych przedmiotów, możesz jednak wykonać kilka aktywności pobocznych.

  1. Możesz pohandlować z Koordynatorem Greenem. Nie posiada on nic nadzwyczaj cennego.
  2. Podczas rozmowy z Koordynatorem Greenem poprosi cię on abyś za nim poszedł. Zechce ci dać nagrodę. Okaże się, że to tylko stary wrak samochodu. Podczas drugiej rozmowy możesz jednak dostać od niego trochę kapsli. W zależności od posiadanej charyzmy otrzymasz od 100 do 200 kapsli.
Sprzedawanie zebranych owoców dostarcza ci niewielką, ale stałą ilość kapsli. Pamiętaj o tym w chwilach kryzysu. - Graygarden | Fort Hagen - Sektor 4 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Sprzedawanie zebranych owoców dostarcza ci niewielką, ale stałą ilość kapsli. Pamiętaj o tym w chwilach kryzysu.
  1. Koordynatorowi Brownowi możesz sprzedawać zebrane na farmie owoce. Za każdą sztukę otrzymasz 2 kapsle.
  2. Koordynatorka White może zlecić ci zadanie Niespokojne Wody (Troubled Waters). Po jego wykonaniu zyskasz przychylność pracujących tutaj robotów, będziesz mógł zamienić farmę na swoją osadę oraz zabrać wszystkie cenne rzeczy, jakie się tutaj znajdują.