Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wiedza publiczna | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Wiedza publiczna

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z handlarką Daisy w lokacji Dobre Sąsiedztwo (Goodneighbor) (M6,4)

Cele zadania:

 • Idź do biblioteki bostońskiej (Go to Boston Public Library)
 • Zwróć zaległą książkę (Return overdue book)
 • Zbadaj bibliotekę (Explore the Library)
 • Pozbądź się supermutantów z biblioteki (Clear the Library of Super Mutants)
 • Powróć do Daisy (Return to Daisy)
Zadanie polega na zwróceniu książki do lokacji: Bostońska Biblioteka Publiczna (Boston Public Library) i oczyszczeniu lokacji z supermutantów - Wiedza publiczna | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Zadanie polega na zwróceniu książki do lokacji: Bostońska Biblioteka Publiczna (Boston Public Library) i oczyszczeniu lokacji z supermutantów. Podczas dialogu możesz wynegocjować od Daisy drugie tyle zapłaty, jeśli posiadasz wysoką Charyzmę. Są dwie drogi prowadzące do środka, lecz obie wyglądają niemal jednakowo - przez stację (od przeciwnej strony budynku, niż wskazuje znacznik zadania) lub od frontu zgodnie ze wskazaniem zadania. W obu miejscach drzwi są zamknięte na zamek II poziomu. Jeśli nie potrafisz go otworzyć, możesz użyć niskiej Charyzmy, by przez intercom powiedzieć, że jesteś pracownikiem i zgadnąć hasło.

Mapa, którą widzisz powyżej dotyczy zadania dodatkowego - odnalezienia nie zwróconych na czas książek w bibliotece oraz pokazuje lokalizację figurki Inteligencja.

 1. Automat do zwrotu książek
 2. Książka w damskiej łazience
 3. Trzy książki za drzwiami, na podłodze
 4. Książka na półce, na dole
 5. Książka w czytelni, na biurku
 6. Figurka Inteligencja
W obronie przed mutantami pomogą ci roboty i działka - Wiedza publiczna | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
W obronie przed mutantami pomogą ci roboty i działka

Nie atakuj robotów wewnątrz. Nie są one wrogo nastawione. Idź w lewo i schowaj się najlepiej między nimi, po chwili głównym wejściem do budynku wkroczą supermutanty - pozbądź się ich wszystkich z pomocą robotów.

Za drzwiami na końcu sali znajdziesz figurkę Inteligencja (Intelligence Bobblehead). Klucz do zamkniętego schowka leży na biurku koło terminala, przy drzwiach.

Automat zwrotu książek, pozwala również wymieniać żetony - Wiedza publiczna | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Automat zwrotu książek, pozwala również wymieniać żetony

Zadanie opcjonalne polega na zwróceniu wszystkich nie oddanych na czas książek, za każdą książkę otrzymasz 5 żetonów (tokenów). Do znalezienia jest 6 ksiażek (+ ta od Daisy), co razem przelicza się na 35 tokenów. Pozostałych możesz poszukać w ciałach martwych wrogów lub wrócić tu przy innej okazji, gdy uda ci się je pozbierać. Lokalizację książek do zwrotu prezentuje mapa na początku rozdziału. Za uzbieranie 50 tokenów i skorzystanie z terminala maszyny, możesz uzyskać magazyn Periodyk Chirurgiczny Massachusetts (Massachusetts Surgical Journal).

Nagroda za ukończenie zadania: doświadczenie, od 200 do 400 kapsli