Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Fallout 4 - Sektor 5: Cambridge
Fallout 4 - Sektor 5: Cambridge
Wysypisko braci Jalbert - Na terenie wysypiska spotyka się słabsze i silniejsze odmiany kretoszczurów. Po zabezpieczeniu okolicy możesz skorzystać z warsztatu i poszukać skarbów, aczkolwiek skrzynia z najlepszymi przedmiotami (amunicja, bronie itp.) jest w stodole z wysokim poziomem promieniowania.
Fabryka Samochodów Corvega - Duża fabryka samochodów opanowana przez bandytów. Na szczycie jednego z kominów znajdziesz figurkę Naprawy, a w budynku komiks Grognak Barbarzyńca. Znajduje się tutaj dużo cennych przedmiotów, przede wszystkim amunicji i medykamentów.
Lexington - Niewielkie miasto opanowane przez bandytów, ghule oraz stacjonarne działka. Uważaj także na pułapki.
Superdupermarket - Zniszczony supermarket zajęty przez dużą grupę ghuli. W środku znajdziesz sporo jedzenia, amunicji oraz czasopismo Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown.
Mystic Pines - W lokacji tej nie spotkasz żadnych przeciwników. Możesz splądrować duży budynek, znajdziesz m.in. czasopismo Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown.
Apartamenty Lexington - Jest to niewielki budynek położony w centrum Lexington. W środku znajduje się dwóch bandytów.
Żwirownia Massachusetts - Opuszczona kopalnia opanowana jest przez bandytów i dzikie zwierzęta. Możesz spotkać tutaj legendarnego kretoszczura.
Elektronika Konsumencka Watzza - Duża fabryka elektroniki zajęta przez roboty. Atakują cię dopiero po aktywowaniu jednego z terminali. W środku znajdziesz czasopismo Haker Absolutny.
Kryjówka Hydraulika - Niewielki magazyn akcesoriów łazienkowych. W środku znajdziesz trochę amunicji, medykamentów oraz sejf (poziom zaawansowany). Uważaj na porozstawiane miny.
Budynek Administracji Uczelni - W budynku nie znajdziesz nic ciekawego. Obok znajduje się stacja Red Rocket, która podczas twojego pobytu zostanie zaatakowana przez bardzo silną grupę super mutantów.
College Square - Główny plan miasta opanowany przez ghule. W budynkach dookoła znajdziesz sporo cennych przedmiotów. Znajduje się tutaj także zejście do metra, w którym poza ghulami znajdziesz m.in. magazyn Żyj i Kochaj.
Posterunek Policji w Cambridge - Opuszczony budynek policji, zajęty przez Bractwo Stali. Możesz wykonać tutaj kilka misji głównych dla tej organizacji oraz nieskończoną liczbę misji pobocznych. Po przybyciu głównych sił Bractwa znajdziesz tutaj także czasopismo Guns & Bullets.
Szpital Kendall - Budynek opanowany jest przez bandytów. Spotkasz tutaj także Szpon Śmierci. Wewnątrz znajdziesz sporo cennych przedmiotów np. amunicję, medykamenty oraz rdzeń fuzyjny.
Jadłodajnia Kampusu w Cambridge - Niewielki budynek, w okolicy którego spotkasz bandytów. W środku znajduje się trochę jedzenia i medykamentów.
Kampusowe Kancelarie - Duży, zniszczony budynek zajęty przez bandytów. Nie możesz wejść do środka.
Posterunek Braterski 115 - Duży budynek opanowany przez super mutanty. Poza czasopismem Guns & Bullets znajdziesz tutaj także sporo amunicji, broni i medykamentów.
Cambridge Polymer Labs - Zniszczony budynek laboratorium. Możesz tutaj wykonać bardzo ciekawe zadanie Cambridge Polymer Labs, dzięki któremu zyskasz unikalną część do swojego pancerza wspomaganego. Poza tym znajdziesz tutaj także Periodyk Chirurgiczny Massachusetts.
Ruiny ITW - Ogromny budynek akademicki, będący miejscem walki super mutantów z syntkami.
Greenetech Genetics - Ogromny opuszczony budynek. Nie możesz do niego wejść. Zwróć jednak uwagę na budynek naprzeciwko, gdyż znajduje się tam spora grupa bandytów.
Parking Kendall - Parking, w którym zostaniesz zaatakowany przesz szczury z przyczepionymi ładunkami wybuchowymi. W środku znajdziesz kilka cennych przedmiotów.
Krater Cambridge - Ogromna radioaktywna dziura wypełniona ghulami. Na dnie spotkasz jednego bardzo silnego przeciwnika oraz skrzynię z amunicją.
Monsignor Plaza - Zniszczone centrum handlowe, zajęte przez grupę bandytów. W środku znajdziesz trochę cennych rzeczy. Aby dostać się na wyższe poziomu budynku musisz skorzystać z windy.
Sklep z Pamiątkami Naukowymi - Spotkasz tutaj robota, z którym możesz pohandlować. Sprzedaje on same śmieci.
Biuro Regionalne BANTBPiL - Budynek jest zajęty przez dużą grupę bandytów. W środku znajdziesz bardzo dużo broni i amunicji, a także czasopismo Guns & Bullets.
Bunker Hill - Niewielka osada, w której możesz rozpocząć zadania poboczne, pohandlować oraz się przespać. Znajdziesz tutaj czasopismo Żyj i Kochaj.
USS Constitution - Unieruchomiony statek kontrolowany przez roboty. Możesz wykonać tutaj bardzo ciekawe zadanie "Ostatni Rejs USS Constitution". Znajdziesz tutaj Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych.
Powiększ mapę

Cambridge - Sektor 5 - wprowadzenie | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

1Wysypisko braci Jalbert - Na terenie wysypiska spotyka się słabsze i silniejsze odmiany kretoszczurów. Po zabezpieczeniu okolicy możesz skorzystać z warsztatu i poszukać skarbów, aczkolwiek skrzynia z najlepszymi przedmiotami (amunicja, bronie itp.) jest w stodole z wysokim poziomem promieniowania.

2Fabryka Samochodów Corvega - Duża fabryka samochodów opanowana przez bandytów. Na szczycie jednego z kominów znajdziesz figurkę Naprawy, a w budynku komiks Grognak Barbarzyńca. Znajduje się tutaj dużo cennych przedmiotów, przede wszystkim amunicji i medykamentów.

3Lexington - Niewielkie miasto opanowane przez bandytów, ghule oraz stacjonarne działka. Uważaj także na pułapki.

4Superdupermarket - Zniszczony supermarket zajęty przez dużą grupę ghuli. W środku znajdziesz sporo jedzenia, amunicji oraz czasopismo Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown.

5Mystic Pines - W lokacji tej nie spotkasz żadnych przeciwników. Możesz splądrować duży budynek, znajdziesz m.in. czasopismo Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown.

6Apartamenty Lexington - Jest to niewielki budynek położony w centrum Lexington. W środku znajduje się dwóch bandytów.

7Żwirownia Massachusetts - Opuszczona kopalnia opanowana jest przez bandytów i dzikie zwierzęta. Możesz spotkać tutaj legendarnego kretoszczura.

8Elektronika Konsumencka Watzza - Duża fabryka elektroniki zajęta przez roboty. Atakują cię dopiero po aktywowaniu jednego z terminali. W środku znajdziesz czasopismo Haker Absolutny.

9Kryjówka Hydraulika - Niewielki magazyn akcesoriów łazienkowych. W środku znajdziesz trochę amunicji, medykamentów oraz sejf (poziom zaawansowany). Uważaj na porozstawiane miny.

10Budynek Administracji Uczelni - W budynku nie znajdziesz nic ciekawego. Obok znajduje się stacja Red Rocket, która podczas twojego pobytu zostanie zaatakowana przez bardzo silną grupę super mutantów.

11College Square - Główny plan miasta opanowany przez ghule. W budynkach dookoła znajdziesz sporo cennych przedmiotów. Znajduje się tutaj także zejście do metra, w którym poza ghulami znajdziesz m.in. magazyn Żyj i Kochaj.

12Posterunek Policji w Cambridge - Opuszczony budynek policji, zajęty przez Bractwo Stali. Możesz wykonać tutaj kilka misji głównych dla tej organizacji oraz nieskończoną liczbę misji pobocznych. Po przybyciu głównych sił Bractwa znajdziesz tutaj także czasopismo Guns & Bullets.

13Szpital Kendall - Budynek opanowany jest przez bandytów. Spotkasz tutaj także Szpon Śmierci. Wewnątrz znajdziesz sporo cennych przedmiotów np. amunicję, medykamenty oraz rdzeń fuzyjny.

14Jadłodajnia Kampusu w Cambridge - Niewielki budynek, w okolicy którego spotkasz bandytów. W środku znajduje się trochę jedzenia i medykamentów.

15Kampusowe Kancelarie - Duży, zniszczony budynek zajęty przez bandytów. Nie możesz wejść do środka.

16Posterunek Braterski 115 - Duży budynek opanowany przez super mutanty. Poza czasopismem Guns & Bullets znajdziesz tutaj także sporo amunicji, broni i medykamentów.

17Cambridge Polymer Labs - Zniszczony budynek laboratorium. Możesz tutaj wykonać bardzo ciekawe zadanie Cambridge Polymer Labs, dzięki któremu zyskasz unikalną część do swojego pancerza wspomaganego. Poza tym znajdziesz tutaj także Periodyk Chirurgiczny Massachusetts.

18Ruiny ITW - Ogromny budynek akademicki, będący miejscem walki super mutantów z syntkami.

19Greenetech Genetics - Ogromny opuszczony budynek. Nie możesz do niego wejść. Zwróć jednak uwagę na budynek naprzeciwko, gdyż znajduje się tam spora grupa bandytów.

20Parking Kendall - Parking, w którym zostaniesz zaatakowany przesz szczury z przyczepionymi ładunkami wybuchowymi. W środku znajdziesz kilka cennych przedmiotów.

21Krater Cambridge - Ogromna radioaktywna dziura wypełniona ghulami. Na dnie spotkasz jednego bardzo silnego przeciwnika oraz skrzynię z amunicją.

22Monsignor Plaza - Zniszczone centrum handlowe, zajęte przez grupę bandytów. W środku znajdziesz trochę cennych rzeczy. Aby dostać się na wyższe poziomu budynku musisz skorzystać z windy.

23Sklep z Pamiątkami Naukowymi - Spotkasz tutaj robota, z którym możesz pohandlować. Sprzedaje on same śmieci.

24Biuro Regionalne BANTBPiL - Budynek jest zajęty przez dużą grupę bandytów. W środku znajdziesz bardzo dużo broni i amunicji, a także czasopismo Guns & Bullets.

25Bunker Hill - Niewielka osada, w której możesz rozpocząć zadania poboczne, pohandlować oraz się przespać. Znajdziesz tutaj czasopismo Żyj i Kochaj.

26USS Constitution - Unieruchomiony statek kontrolowany przez roboty. Możesz wykonać tutaj bardzo ciekawe zadanie "Ostatni Rejs USS Constitution". Znajdziesz tutaj Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych.

Legenda Fallout 4 - Sektor 5: Cambridge

Lokacje na mapie

Powyższa prezentuje piąty sektor mapy świata, a więc jej centralną część. Na mapie zaznaczone zostały wszystkie możliwe do odkrycia lokacje. Każda z nich ma swój opis, przy czym ważniejsze miejscówki dokładniej omówione zostały na odrębnych stronach. Jedną z ważniejszych lokacji w tej części mapy świata jest miasto Lexington.

Lokacje z sekretami

Corvega Plant - Komiks Grognak Barbarzyńca;

Corvega Plant - Figurka Naprawy;

Superdupermarket - Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown;

Elektronika Konsumencka Watzza - Czasopismo Haker Absolutny;

College Square - Magazyn Żyj i Kochaj;

Posterunek Policji w Cambridge - Spluwy i Kulki (dopiero po przybyciu głównych sił Bractwa Stali);

Posterunek Braterski 115 - Spluwy i Kulki;

Cambridge Polymer Labs - Periodyk Chirurgiczny Massachusetts;

Biuro Regionalne BANTBPiL - Spluwy i Kulki;

Bunker Hill - Magazyn Żyj i Kochaj;

USS Constitution - Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych.