Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lekarstwo dla Virgila (Skalna jaskinia) | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Lekarstwo dla Virgila (Skalna jaskinia)

Sposób odblokowania: Automatycznie po spotkaniu się z Virgilem w Skalnej jaskini (M8,1) w trakcie zaliczania głównego zadania Morze Blasku.

Virgil - Lekarstwo dla Virgila (Skalna jaskinia) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Virgil

Zadanie to nie pojawia się w dzienniku bohatera, ale wymaga ono wykonania szeregu ściśle określonych kroków i w rezultacie warto zainteresować się z nim z własnej inicjatywy. W trakcie zaliczania głównego wątku fabularnego gry odblokujesz docelowo zadanie zatytułowane Morze Blasku, które dotyczy odnalezienia naukowca Virgila. Postać ta przebywa w lokacji Skalna jaskinia i spotkanie się z nią jest wymagane w celu uzyskania informacji na temat sposobu przedostania się do Instytutu. Virgil w trakcie rozmowy poprosi sterowaną postać o odnalezienie lekarstwa, które pozwoliłoby mu pozbyć się niechcianych mutacji ciała.

1 - Lekarstwo dla Virgila (Skalna jaskinia) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Tematem pozyskania serum dla Virgila najwcześniej możesz zająć się po awansowaniu do głównego zadania Człowiek i instytucja, w którym główny bohater spotyka się z Ojcem w Instytucie - Lekarstwo dla Virgila (Skalna jaskinia) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Tematem pozyskania serum dla Virgila najwcześniej możesz zająć się po awansowaniu do głównego zadania Człowiek i instytucja, w którym główny bohater spotyka się z Ojcem w Instytucie. W trakcie tego spotkania musisz wyrazić chęć rozpoczęcia współpracy z Instytutem, bo zagwarantuje ci to możliwość swobodnego przemieszczania się po tej lokacji.

W dowolnym momencie możesz teraz odnaleźć w Instytucie drzwi prowadzące do Działu bionauk (Bioscience). Tu zlokalizuj zablokowane przejście do Laboratorium FEV (FEV Lab) i zapewnij sobie dostęp do tej odrębnej lokacji dzięki włamaniu się do terminala. Zainteresuj się głównym pomieszczeniem laboratorium FEV, w którym znajdują się mutanty w dużych kapsułach wypełnionych zieloną substancją. Poszukiwane eksperymentalne serum (Experimental Serum) jest w małym pojemniku leżącym na biurku - pokazane ono zostało na powyższych obrazkach.

Uwaga - Do laboratorium FEV możesz też dotrzeć po rozpoczęciu pobocznego zadania Instytutu Podzielony dom. Newton Oberly odblokuje wtedy dla bohatera alternatywne przejście, które nie wymaga włamywania się do komputera. W takiej sytuacji musisz jednak liczyć się z koniecznością zniszczenia wszystkich napotkanych po drodze robotów i działek.

Wyleczony Virgil - Lekarstwo dla Virgila (Skalna jaskinia) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Wyleczony Virgil

Pozostało ci już tylko powrócić do Skalnej jaskini i przekazać Virgilowi serum. Zgodnie z prośbą Virgila odczekaj około tygodnia czasu gry (możesz kilkakrotnie skorzystać z łóżka) i raz jeszcze się z nim spotkaj. Zażycie lekarstwa zakończy się sukcesem, gdyż powróci on do swojej ludzkiej postaci. Virgil pozwoli ci korzystać od tej pory z jego laboratorium i zabierać znajdujące się w nim rzeczy.

Nagrody za ukończenie zadania: pełny dostęp do laboratorium Virgila

Uwaga - Zadanie to ma też alternatywne rozwiązanie. Podczas ostatniej rozmowy z Virgilem możesz użyć Charyzmy i skłamać, że nie udało ci się w Instytucie odnaleźć serum.