Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Klejnot Wspólnoty | Główny wątek fabularny Fallout 4 poradnik Fallout 4

Klejnot Wspólnoty

Sposób odblokowania: Zadanie to rozpocznie się w Muzeum Wolności (M1,2) automatycznie podczas zaliczania głównego questu Gdy wzywa wolność.

Cele zadania:

  • Idź do Diamond City
  • Zdobądź informacje na temat Shauna
  • Udaj się do Agencji Detektywistycznej Valentine'a

Podróż do Diamond City

Podążaj za strzałkami - Klejnot Wspólnoty | Główny wątek fabularny Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Podążaj za strzałkami

Możesz odblokować ten quest w końcowej części głównego zadania Gdy wzywa wolność. Po tym jak w miasteczku Concord stoczysz dużą bitwę z bandytami oraz ze szponem śmierci będziesz musiał powrócić do Muzeum Wolności. Porozmawiaj w tej lokacji z Prestonem Garvey'em oraz z Mamą Murphy. Na poszukiwania porwanego syna wysłany zostaniesz do miasta Diamond City. Miasto znajduje się daleko na południe stąd. Po drodze możesz zostać zaatakowany przez bandytów lub przez potwory, aczkolwiek samo miasto jest pilnowane przez neutralnych strażników i nie musisz się obawiać ataku z ich strony. Do wejścia do miasta będą prowadziły tabliczki ze strzałkami.

Zdobycie informacji na temat Shauna

Możesz od razu dowiedzieć się o agencji Valentinea lub dopiero w wyniku jednej z kolejnych rozmów - Klejnot Wspólnoty | Główny wątek fabularny Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Możesz od razu dowiedzieć się o agencji Valentine'a lub dopiero w wyniku jednej z kolejnych rozmów

Zbliż się do zamkniętej bramy prowadzącej do miasta i porozmawiaj z przebywającą tu dziennikarką Piper. Z jej pomocą zostaniesz wpuszczony do środka. Spotkaj się tu z burmistrzem McDonoughem. Jeśli posiadasz rozwiniętą Charyzmę to możesz w trakcie rozmowy z burmistrzem wybrać unikalną opcję dialogową i od razu zostać skierowanym do agencji detekywistycznej Valentine'a. W przeciwnym razie porozmawiaj z dowolną osobą z Diamond City żeby zostać nakierowanym na agencję.

Odwiedzenie agencji detekywistycznej Valentine'a

Wejście do agencji Valentinea - Klejnot Wspólnoty | Główny wątek fabularny Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Wejście do agencji Valentine'a

Skorzystaj z przejścia prowadzącego do Bazaru w Diamond City. Udaj się na tyły tej lokacji i zbadaj wąskie uliczki, a natrafisz na wejście do agencji detektywistycznej Valentine'a. Po wejściu do siedziby detektywa porozmawiaj z Ellie Perkins, od której dowiesz się, że Valentine zaginął. W trakcie rozmowy możesz dwukrotnie użyć opcji dialogowej powiązanej z wysoką Charyzmą, najpierw po to żeby zaznaczyć, że masz ważną sprawę do detektywa, a następnie po to żeby zachęcić kobietę do wyznaczenia nagrody (125 kapsli) za jego odnalezienie. Niezależnie jak się zachowałeś quest ten dobiegnie końca i rozpocznie się kolejny związany ze zlokalizowaniem Valentine'a.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, nowe główne zadanie (Detektyw o stalowym sercu).