Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

USS Constitution | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

USS Constitution

USS Constitution jest unieruchomionym statkiem kontrolowanym przez przyjaźnie nastawione roboty - USS Constitution | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

USS Constitution jest unieruchomionym statkiem kontrolowanym przez przyjaźnie nastawione roboty. Wiąże się z nim jeden z najciekawszych questów pobocznych, a w środku znajdziesz sporo cennych przedmiotów.

  1. Gdy tylko się do niego zbliżysz podleci do ciebie robot i zacznie rozmowę, w trakcie której rozpocznie się zadanie Ostatni Rejs USS Constitution (Last voyage of the U.S.S. Constitution).
  2. Eksplorację statku najlepiej zacząć po zakończeniu lub pod koniec otrzymanego od robota zadania - Ostatni Rejs USS Constitution. W przypadku obrania ścieżki szabrowników zrób to już po całkowitym ukończeniu zadania, w przypadku strony robotów przed przywróceniem zasilania silników.
  3. W przypadku wybrania strony robotów musisz się liczyć z tym, że większości przedmiotów ze statku nie zabierzesz, gdyż będzie to traktowane jako kradzież. Jeśli więc zależy ci tylko na kapslach, stań po stronie szabrowników.
  4. W pokoju kapitana, który zabezpieczony jest mistrzowskim zamkiem znajdziesz m.in. sporo medykamentów, amunicji, działko do pancerza wspomaganego, gotówkę, a także na stoliku Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych.
1 - USS Constitution | Cambridge - Sektor 5 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry