Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mama Murphy | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Mama Murphy

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główne zadanie Gdy wzywa wolność i spotkać się z Mamą Murphy w Sanktuarium (M1,3).

Mama Murphy - Mama Murphy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Mama Murphy

Zadanie to nie pojawia się w dzienniku jako pełnoprawny quest, tylko jako grupa drobnych zleceń. Po tym jak Minutemani dotrą do Sanktuarium możesz spotkać się w tej lokacji z Mamą Murphy. Zostaniesz poproszony przez staruszkę o dostarczenie jej narkotyku o nazwie odlot (Jet). Możesz zgodzić się na zostanie jej dilerem (niektórzy towarzysze negatywnie mogą na to zareagować) lub odmówić. Jeśli wybrałeś ten pierwszy wariant to rozejrzyj się za odlotem, który powszechnie występuje w świecie gry, lub zakup go od jakiegoś handlarza (odwiedź miasto Diamond City albo np. spotkaj się z Wolfgangiem w Restauracji Drumlin). Przekaż odlot Mamie Murphy. Doświadczy ona nowej wizji i otrzymasz punkty doświadczenia.

Umieść fotel gdzieś wewnątrz budynku - Mama Murphy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Umieść fotel gdzieś wewnątrz budynku

Odczekaj kilka godzin i ponownie spotkaj się z Mamą Murphy. Kobieta tym razem poprosi Cię o zbudowanie dla niej unikalnego fotela. Otwórz okno warsztatu, wybierz zakładkę obiektów specjalnych (Special) i następnie fotel Mamy Murphy (Mama Murphy's Chair). Postaw fotel wewnątrz budynku niedaleko miejsca pobytu staruszki. Kobieta będzie zmęczona, tak więc musisz ponownie odczekać kilka godzin.

Dalsza część tego zadania ma już bardzo jednolity przebieg. Możesz dostarczać Mamie Murphy kolejne typy narkotyków - mentaty (Mentats), Med-X, furię (Buffout) i Psycho. Za każdym razem otrzymasz punkty doświadczenia i wysłuchasz nowej wizji. Z przekazaniem ostatniego narkotyku Psycho warto się jednak wstrzymać, bo okaże się on zbyt silny dla organizmu kobiety i Mama Murphy umrze tuż po jego zażyciu.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia