Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stacja West Roxbury | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Stacja West Roxbury

West Roxbury to zajęta przez super mutantów stacja metra, z którą związana jest prosta zagadka polegająca na wciskaniu kolejnych przycisków na konsolach, które to przesuwają poszczególne wagony metra i pozwalają dotrzeć do wcześniej niedostępnych obszarów stacji - Stacja West Roxbury | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

West Roxbury to zajęta przez super mutantów stacja metra, z którą związana jest prosta zagadka polegająca na wciskaniu kolejnych przycisków na konsolach, które to przesuwają poszczególne wagony metra i pozwalają dotrzeć do wcześniej niedostępnych obszarów stacji. Na zewnątrz budynku, zanim do niego dojdziesz, musisz uważać na trzech super mutantów samobójców.

1. Po wejściu na stację metra idź cały czas przed siebie pokonując kolejnych przeciwników. Gdy zejdziesz po schodach na peron naciśnij czerwony przycisk w klatce na środku.

2. Przejdź przez otwarte drzwi w pociągu i naciśnij przycisk w klatce po lewej stronie.

3 - Stacja West Roxbury | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

3. Ponownie przejdź przez pociąg. W korytarzu po lewej stronie znajdziesz Magazyn Ślusarski. Chcąc przejść dalej idź do prawego korytarza i naciśnij przycisk.

4. Przejdź przez pociąg i w klatce naprzeciwko wózka widłowego naciśnij kolejny czerwony przycisk.

Odpowiednie wciskanie kolejnych przycisków jest kluczem do przejścia przez całą stację metra. - Stacja West Roxbury | Południowy Boston - Sektor 9 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Odpowiednie wciskanie kolejnych przycisków jest kluczem do przejścia przez całą stację metra.

5. Gdy teraz wejdziesz do pociągu zobaczysz kraty po drugiej stronie. Podejdź do nich, a następnie odwróć się w lewo. Zobaczysz w oddali mrugające czerwone światło. Wskocz w przestrzeń pomiędzy pociągiem a ścianą tunelu i idź przed siebie. Na końcu znajdować się będzie wejście do korytarza.

6. Idź cały czas korytarzem, po drodze zabijając super mutantów. W pomieszczeniu na końcu czeka cię trudniejsza walka. Znajdziesz tutaj trochę amunicji, medykamentów i część zbroi super mutantów. Aby wyjść musisz odblokować drzwi.