Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Niespokojne wody (Graygarden) | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Niespokojne wody (Graygarden)

Sposób odblokowania zadania: Porozmawiaj z Koordynatorką White w Graygarden (M4,1)

Cele zadania:

  1. Rozejrzyj się po oczyszczalni wody (Investigate the Water Treatment Plant)
  2. Wypompuj wodę z oczyszczalni (Drain the flooded Water Treatment Plant)
  3. Uruchom główną pompę (Restart the main pump)
  4. Wróć do koordynatorki White (Return to Supervisor White)
Zadanie to otrzymasz od Koordynatorki White w lokacji Graygarden - Niespokojne wody (Graygarden) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Rozejrzyj się po oczyszczalni wody

Zadanie to otrzymasz od Koordynatorki White w lokacji Graygarden. Szklarnia boryka się z kłopotami z wodą. Musisz sprawdzić co się dzieje. Udaj się do Zakładu Uzdatniania Wody Weston, który znajduje się na południe od miejsca, w którym aktualnie jesteś. Miejsce to bronione jest przez spory oddział super mutantów więc musisz uważać. Wejdź do głównego budynku, poszukaj windy i z niej skorzystaj. Teraz musisz odnaleźć przepompownię. Przejdź schodami w dół i skręć w lewo. Gdy tylko dotrzesz do pomieszczenia zadanie zostanie zaktualizowane.

Wypompuj wodę z oczyszczalni

Musisz uruchomić cztery pompy, które pozbędą się wody z budynku - Niespokojne wody (Graygarden) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Musisz uruchomić cztery pompy, które pozbędą się wody z budynku. Każda kolejna pompa obniży poziom wody, tak, że odkryte zostaną nowe rampy i korytarze. Za każdym razem pojawi się również nowa grupa błotniaków. Pierwszy przełącznik znajdziesz w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz [1]. Drugą pompę znajdziesz po drugiej stronie budynku [2]. Musisz przejść po rampach. Gdy ją aktywujesz poziom wody spadnie tak, że powinieneś zobaczyć trzeci przełącznik [3]. Podejdź tam i go aktywuj. Bezpośrednio przed sobą zobaczysz czwarty przełącznik [4]. Aby się do niego dostać musisz wskoczyć do wody i przejść przez częściowo zalane drzwi. Konsola sterująca znajduje się na pierwszym piętrze.

Uruchom główną pompę

Po wypompowaniu całej wody z pomieszczenia uzyskasz dostęp do konsoli sterującej przepływem wody. Twoim jedynym zadaniem jest jej uruchomienie. Podejdź do przełącznika [5] i go aktywuj.

Wróć do Koordynatorki White

Twoim ostatnim celem jest powrót do zleceniodawcy. Udaj się w tym celu do windy, która jest w pomieszczeniu obok przełączniku i z niej skorzystaj. Przejdź teraz do Graygarden i porozmawiaj z Koordynatorką White. Otrzymasz od niej nagrodę w postaci warzyw oraz będziesz mógł zamienić szklarnię na swoją osadę.

Nagrody za ukończenie zadania: kapsle, warzywa, dostęp do warsztatu na farmie.