Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Plony wyższego sortu | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Plony wyższego sortu

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główne zadanie Człowiek i instytucja (dodatkowym wymogiem jest zgodzenie się na współpracę z tą frakcją podczas pierwszej rozmowy z Ojcem) i następnie w trakcie pobytu w Instytucie (M5,6) spotkać się z doktorem Isaakiem Karlinem.

Cele zadania:

  1. Dostarcz nasiona Rogerowi Warwickowi
  2. Idź za Rogerem Warwickiem
  3. Porozmawiaj z Rogerem Warwickiem
  4. Odkryj, co planuje Bill
  5. Porozmawiaj z Cedrikiem Hoptonem
  6. Porozmawiaj z Billem Suttonem
  7. Porozmawiaj z Rogerem Warwickiem
  8. Porozmawiaj z Isaakiem Karlinem

Dostarczenie nasion Rogerowi Warwickowi

Porozmawiaj z Rogerem - Plony wyższego sortu | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Porozmawiaj z Rogerem

Odszukaj w Instytucie doktora Isaaka Karlina - w zależności od pory dnia może przebywać w dziale bionauki (Bioscience) lub w swojej kwaterze. Porozmawiaj z Isaakiem i obiecaj mu pomóc, otrzymując od niego zmodyfikowane nasiona (Modified Seeds). Możesz już opuścić Instytut i udać się do Gospodarstwa Warwicków (Warwick Homestead) zlokalizowanego w południowo-wschodnim narożniku mapy świata. Po dotarciu na miejsce zagadaj do Rogera Warwicka i wypowiedz otrzymane od Isaaka tajna hasło (dolna opcja dialogowa). Przejdź z Rogerem w inne miejsce, przekaż mu nasiona i wysłuchaj kolejnej rozmowy, dzięki czemu dowiesz się o jego problemie z Billem Suttonem.

Odkrycie planów Billa Suttona

Informacje możesz wydobyć od Wallyego, Janey lub June - Plony wyższego sortu | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Informacje możesz wydobyć od Wally'ego, Janey lub June

W sprawie Billa Suttona możesz przepytać jedną z trzech osób przebywających w Gospodarstwie Warwicków. Są to Wally Warwick, Janey Warwick oraz June Warwick. W trakcie każdej z tych rozmów możliwe jest wykazanie się wysoką Charyzmą i użycie specjalnej opcji dialogowej, ale i bez tego nakierowany zostaniesz na postać Cedrika Hoptona i dowiesz się gdzie należy go szukać.

Spotkanie się z Cedrikiem Hoptonem

Przekup Cedrika lub skorzystaj z perswazji - Plony wyższego sortu | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Przekup Cedrika lub skorzystaj z perswazji

Musisz udać się do lokacji Dobre Sąsiedztwo (Goodneighbor). Po dotarciu na miejsce skieruj się do budynku The Third Rail i zejdź po schodach do baru znajdującego się na jego najniższym poziomie. Odszukaj tu Cedrica Hoptona i porozmawiaj z nim. Na koniec tej rozmowy możesz zachować się na dwa główne sposoby - przekazać Cedricowi łapówkę w wysokości 500 kapsli lub skorzystać z wysokiej Charyzmy i przekonać go, że życie innej osoby znajduje się w niebezpieczeństwie.

Rozwiązanie sytuacji kryzysowej na farmie

Możesz użyć Charyzmy żeby nakłonić Billa do opuszczenia broni - Plony wyższego sortu | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Możesz użyć Charyzmy żeby nakłonić Billa do opuszczenia broni

Opuść Dobre Sąsiedztwo i powróć do Gospodarstwa Warwicków. Wejdź do głównego budynku gdzie będziesz świadkiem sceny z udziałem Billa Suttona planującego zastrzelić Rogera Warwicka. Sytuację kryzysową możesz załagodzić jeśli użyjesz Charyzmy i wstawisz się za Rogerem. Nakłoni to Billa do opuszczenia broni i zmiany stanowiska. Jeśli nie chcesz lub nie możesz użyć unikalnej opcji dialogowej to zmuszony zostaniesz do zabicia Billa Suttona i postaraj się szybko dokonać żeby nie miał szans zranić innych osób przebywających w gospodarstwie. W nagrodę za rozwiązanie problemu otrzymasz 250 kapsli.

Zdanie raportu Isaakowi Karlinowi

Isaac wynagrodzi bohatera stimpakami - Plony wyższego sortu | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Isaac wynagrodzi bohatera stimpakami

Możesz już powrócić do Instytutu. Odszukaj ponownie Isaaka Karlina i zdaj mu raport z misji. W nagrodę za udzieloną pomoc otrzymasz od naukowca zestaw dwudziestu stimpaków.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, 250 kapsli, 20 stimpaków, odblokowanie możliwości korzystania z warsztatu w gospodarstwie.