Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Filar Wspólnoty (Amfiteatr Charles View) | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Filar Wspólnoty (Amfiteatr Charles View)

Sposób odblokowania: porozmawiaj z Bratem Jamesem w Amfiteatrze Charles View (Charles View Amphitheater) (M6,10)

Amfiteatr Charles View, siedziba kultystów - Filar Wspólnoty (Amfiteatr Charles View) | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Amfiteatr Charles View, siedziba kultystów

Nie jest to w pełni oficjalny quest, nie pojawia się notka o jego rozpoczęciu lub zakończeniu w dzienniku, lecz warto go przytoczyć przynajmniej jako ostrzeżenie. W lokacji Amfiteatr Charles View (Charles View Amphitheater) znajdziesz Brata Jamesa, który zechce cię włączyć do ich kultu Filaru Wspólnoty. Po krótkiej rozmowie, jeśli się zgodzisz, pójdziesz z nim do jego biura. Tam nakaże ci oddać wszystko co posiadasz (dosłownie wszystko) na rzecz wspólnoty, a potem wygoni cię z pomieszczenia zostawiając bezbronnego.

Jeśli po rozmowie w biurze nie zgodzisz się na warunki i odejdziesz, zostaniesz zaatakowany przez wszystkich członków kultu. Z wysoką Charyzmą możesz wymigać się od "umowy" i odejść w spokoju. Po zabiciu wszystkich kultystów pojawią się oni na nowo przy podejściu do zadania Emogene bierze sobie kochanka (Emogene Takes a Lover). W lokacji nie znajdziesz nic ciekawego do zebrania, z bardziej wartościowych przedmiotów jedynie kilka zegarków i złotych zapalniczek.

Nagrody za ukończenie zadania: Brak