Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pierwszy krok | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Pierwszy krok

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć główne zadanie Gdy wzywa wolność i spotkać się z Prestonem Garvey'em w Sanktuarium (M1,3).

Cele zadania:

  • Porozmawiaj z miejscowymi.
  • Zabij bandytów ze wskazanej lokacji.
  • Daj znać mieszkańcom o tym, że ci się powiodło.
  • Porozmawiaj z Prestonem Garveyem

Spotkanie się z miejscowymi

Porozmawiaj z osadnikiem i zaoferuj pomoc w eliminacji bandytów - Pierwszy krok | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Porozmawiaj z osadnikiem i zaoferuj pomoc w eliminacji bandytów

Zadanie to zostanie automatycznie dodane do dziennika pod koniec głównego questu Gdy wzywa wolność. Preston Garvey poprosi Cię w trakcie rozmowy o udzielenie pomocy osadnikom ze Skarpy Tenpines. Opuść Sanktuarium i wyrusz na wschód. Po tym jak zlokalizujesz Skarbę Tenpines podejdź do jednego z Osadników (Settler) i porozmawiaj z nim. Dowiesz się o nękających osadników bandytach.

Zabicie bandytów

Musisz zabić wszystkich bandytów ze wskazanej przez osadnika lokacji - Pierwszy krok | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Musisz zabić wszystkich bandytów ze wskazanej przez osadnika lokacji

Siedziba bandytów jest losowo wybierana ze świata gry. Może to być jedna z okolicznych fabryk, jakiś budynek mieszkalny czy jaskinie pod jakąś lokacją. Użyj Pip-Boya żeby dowiedzieć się gdzie musisz się udać. Po dotarciu na miejsce możesz od razu zająć się atakowaniem bandytów lub być może najpierw konieczne okaże się zlokalizowanie wejścia do ich kryjówki. Musisz pozbyć się wszystkich przeciwników.

Powróć do lokacji Skarpy Tenpines i powiedz Osadnikowi o swoim osiągnięciu (wynagrodzi Cię kapslami). Musisz jeszcze na sam koniec udać się ponownie do Sanktuarium i porozmawiać z Prestonem Garvey'em. Otrzymasz od niego pistolet na flary z amunicją. Oprócz tego zleci ci on kolejne zadanie, tym razem już w pełni losowe.

Nagrody za ukończenie zadania: Punkty doświadczenia, kapsle, pistolet na flary, nowe losowe poboczne zadanie.