Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lista kostuchy | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Lista kostuchy

Sposób odblokowania: Automatycznie po zakończeniu zadania Boston po zmroku (Boston After Dark), w Kościele Old North (Old North Church) (M6,2).

Cele zadania:

  • Udaj się do skrzynki przerzutowej (Go to the dead drop)
  • Sprawdź, co się stało z kryjówką Augusta (Determine status of Augusta Safehouse)
  • Wróć do doktora Carringtona (Report back to Doctor Carrington)

Udaj się do skrzynki przerzutowej (Go to the dead drop)

Dr Carrington zleci ci kolejne zadanie, gdy zdasz mu raport - Lista kostuchy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Dr Carrington zleci ci kolejne zadanie, gdy zdasz mu raport. Udaj się koło budynku Budynek Mass Fusion (Mass Fusion Building) na południowy wschód od bazy, by otrzymać kolejne wytyczne. Uważaj na oblegających budynek wrogich strzelców.

Sprawdź, co się stało z kryjówką Augusta (Determine status of Augusta Safehouse)

Udaj się do lokacji Szpital Kendall (Kendall Hospital), gdzie musisz dokonać infiltracji budynku - Lista kostuchy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Udaj się do lokacji Szpital Kendall (Kendall Hospital), gdzie musisz dokonać infiltracji budynku. Pierwsza część to prości bandyci, z których wielu nie posiada nawet broni palnych. Jednak po udaniu się w głąb przy użyciu windy na piętrze wymaga nastawienia się na mocniejszych oponentów.

Szczególnie uważaj na podwójne niebieskie drzwi, gdzie z balkonu po przeciwnej stronie może mierzyć do ciebie wyrzutnia rakiet - Lista kostuchy | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Szczególnie uważaj na podwójne niebieskie drzwi, gdzie z balkonu po przeciwnej stronie może mierzyć do ciebie wyrzutnia rakiet. Zejdź niżej i przeszukaj oznaczone biurko. Nie musisz przejmować się resztą mieszkańców - wystarczy, że z dokumentami powrócisz do Dr Carringtona w bazie tą drogą, którą przybyłeś.

Jeśli zdecydujesz się jednak na zejście niżej, bądź gotów do walki ze szponem śmierci. Przed wyjściem dodatkowo jest spore pole o wysokim poziomie radiacji, dlatego kieruj się jak najszybciej do wyjścia. Po rozmowie ze zleceniodawcą w kwaterze głównej zakończysz zadanie jak i serię zadań dla doktora.

Nagrody za ukończenie zadania: doświadczenie, 150 kapsli