Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

S.P.E.C.I.A.L. | Sugerowane startowe buildy w Fallout 4 poradnik Fallout 4

Terminem S.P.E.C.I.A.L. określony został w grze Fallout 4 system rozwoju postaci. Skrót pochodzi od pierwszych litej angielskich nazw kolejnych parametrów, S - Strength, P - Perception itd.

Pierwszą styczność z systemem S.P.E.C.I.A.L. będziesz miał podczas rozmowy z przedstawicielem firmy Vault-Tec, który zawita do twoich drzwi na samym początku gry. Musisz rozdysponować 21 punktów do poszczególnych parametrów określających twoją osobowość i postać. Do wyboru masz siłę, percepcję, wytrzymałość, charyzmę, inteligencję, zwinność oraz szczęście. Każdy z tych parametrów wpływa na to jak twoja postać się zachowuje oraz jak jest postrzegana przez innych. Część opcji wpływa także na możliwość podjęcia określonych wyborów w grze, np. postać charyzmatyczna postać będzie mogła wynegocjować lepszą nagrodę za wykonanie zadania. Na szczęście podjęte przez nas decyzje możemy później w pewien sposób skorygować, przydzielając zdobyte podczas awansu punkty.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie