Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Fallout 4 - Sektor 7: Zamek
Fallout 4 - Sektor 7: Zamek
Wschodniobostoński posterunek policji - Mocno zniszczony posterunek policji, w którym nie ma nic ciekawego. Warto natomiast przeszukać sąsiedni magazyn, gdyż znajdziesz tam sporo amunicji i jedzenia.
Szkoła wschodniobostońska - Czteropiętrowy budynek opanowany przez bandytów. Znajdziesz tutaj sporo pudełek śniadaniowych Vault-Box, a także amunicji, jedzenia oraz 8 rdzeni fuzyjnych i magazyn Niesamowicie niesłychane opowieści. Możesz też uwolnić kilka przetrzymywanych przez bandytów osób.
Easy City Downs - Sporej wielkości teren opanowany przez bandytów oraz roboty. Poza sporą liczbą zaawansowanych części możesz znaleźć tutaj także Magazyn Ślusarski.
Port Lotniczy Boston - Po przybyciu głównych sił Bractwa Stali miejsce to staje się jego główną bazą we Wspólnocie. Możesz znaleźć tutaj trochę cennych rzeczy, a także wykonać kilka zadań. Jest też wydzielone niewielkie miejsce na twoją osadę.
Ruiny portu lotniczego Boston - Rozległe ruiny lotniska zajęte przez dużą grupę ghuli. Znajdują się tyłach Portu Lotniczego Boston. Ich eksploracja wiąże się z zadaniem "Powinność czy hańba" wykonywanym dla Bractwa Stali.
Prydwen - Statek Bractwa Stali, a zarazem jego kwatera główna. Znajdziesz tutaj prawie wszystkich potrzebnych handlarzy i warsztaty oraz przyjmiesz szereg zadań pobocznych. Tutaj także rozpoczyna się większość misji z głównego wątku fabularnego bractwa.
Plaża Nordhagen - Niewielka farma, która po wykonaniu jednego losowego zadania może stać się twoją osadą.
Fort Strong - Miejsce to zajęte jest przez super mutanty, a pozbycie się ich związane jest z jednym z głównym zadań Bractwa Stali. W zbrojowni znajdziesz m.in. Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych.
Przetwórnia ryb Four Leaf - Miejsce to zajęte jest przez ghule. Znajdziesz tutaj m.in. 2 rdzenie fuzyjne, miniguna oraz Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown. Na górze znajduje się sekretne pomieszczenie, które otworzyć możesz rozwiązując zagadkę.
Fabryka General Atomics - Spotkasz tutaj kilkanaście wrogo nastawionych robotów. Rozwiązując prostą zagadkę możesz zdobyć 3 rdzenie fuzyjne. W budynku znajdziesz także sporo części, medykamentów, amunicji oraz magazyn Nauka z Teslą.
Browar Gwinnett - Aby wejść do środka gorzelni musisz otworzyć drzwi na poziomie eksperckim lub zhakować terminal na poziomie zaawansowanym. W środku spotkasz sporo błotniaków. Z budynku wychodzi rura, która łączy go z Restauracją. W pokoju sterowania na samej górze znajdziesz magazyn Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown.
Południowobostońska Komenda Policji - W środku spotkasz tylko dwa zdziczałe psy. Możesz tutaj znaleźć zamkniętą celę, którą możesz otworzyć wytrychem lub za pomocą terminala (oba poziomy eksperta). Na piętrze znajdziesz również sejf na poziomie eksperta.
Stacja Andrew - Stacja zajęta jest przez grupę 20-30 bandytów. Znajdziesz tutaj wejście do tuneli metra, które są bardzo duże i znajdziesz w nich sporo cennych przedmiotów.
Restauracja Gwinnett - Restauracja połączona podziemnym tunelem z browarem. W środku spotkasz grupę super mutantów. Znaleźć tutaj możesz sporo jedzenia oraz piwa.
Zamek - Zamek może stać się twoja osadą po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników, w tym królowej błotniaków. Znajdziesz tutaj m.in. magazyn Spluwy i Kulki, miotacz płomieni oraz wyrzutnię rakiet. Miejsce to związane jest z kilkoma zadaniami Minutemanów.
Liceum południowobostońskie - Niewielkie obozowisko bandytów. Zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku znajdziesz jedynie kilka wartościowych rzeczy.
Spectacle Island - Wyspa zajęta jest przez błotniaki, w tym królową błotniaków. Może się ona stać twoja osadą. Znajdziesz tutaj m.in. Figurkę Szczęścia.
Powiększ mapę

Zamek - Sektor 7 - wprowadzenie | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

1Wschodniobostoński posterunek policji - Mocno zniszczony posterunek policji, w którym nie ma nic ciekawego. Warto natomiast przeszukać sąsiedni magazyn, gdyż znajdziesz tam sporo amunicji i jedzenia.

2Szkoła wschodniobostońska - Czteropiętrowy budynek opanowany przez bandytów. Znajdziesz tutaj sporo pudełek śniadaniowych Vault-Box, a także amunicji, jedzenia oraz 8 rdzeni fuzyjnych i magazyn Niesamowicie niesłychane opowieści. Możesz też uwolnić kilka przetrzymywanych przez bandytów osób.

3Easy City Downs - Sporej wielkości teren opanowany przez bandytów oraz roboty. Poza sporą liczbą zaawansowanych części możesz znaleźć tutaj także Magazyn Ślusarski.

4Port Lotniczy Boston - Po przybyciu głównych sił Bractwa Stali miejsce to staje się jego główną bazą we Wspólnocie. Możesz znaleźć tutaj trochę cennych rzeczy, a także wykonać kilka zadań. Jest też wydzielone niewielkie miejsce na twoją osadę.

5Ruiny portu lotniczego Boston - Rozległe ruiny lotniska zajęte przez dużą grupę ghuli. Znajdują się tyłach Portu Lotniczego Boston. Ich eksploracja wiąże się z zadaniem "Powinność czy hańba" wykonywanym dla Bractwa Stali.

6Prydwen - Statek Bractwa Stali, a zarazem jego kwatera główna. Znajdziesz tutaj prawie wszystkich potrzebnych handlarzy i warsztaty oraz przyjmiesz szereg zadań pobocznych. Tutaj także rozpoczyna się większość misji z głównego wątku fabularnego bractwa.

7Plaża Nordhagen - Niewielka farma, która po wykonaniu jednego losowego zadania może stać się twoją osadą.

8Fort Strong - Miejsce to zajęte jest przez super mutanty, a pozbycie się ich związane jest z jednym z głównym zadań Bractwa Stali. W zbrojowni znajdziesz m.in. Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych.

9Przetwórnia ryb Four Leaf - Miejsce to zajęte jest przez ghule. Znajdziesz tutaj m.in. 2 rdzenie fuzyjne, miniguna oraz Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown. Na górze znajduje się sekretne pomieszczenie, które otworzyć możesz rozwiązując zagadkę.

10Fabryka General Atomics - Spotkasz tutaj kilkanaście wrogo nastawionych robotów. Rozwiązując prostą zagadkę możesz zdobyć 3 rdzenie fuzyjne. W budynku znajdziesz także sporo części, medykamentów, amunicji oraz magazyn Nauka z Teslą.

11Browar Gwinnett - Aby wejść do środka gorzelni musisz otworzyć drzwi na poziomie eksperckim lub zhakować terminal na poziomie zaawansowanym. W środku spotkasz sporo błotniaków. Z budynku wychodzi rura, która łączy go z Restauracją. W pokoju sterowania na samej górze znajdziesz magazyn Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown.

12Południowobostońska Komenda Policji - W środku spotkasz tylko dwa zdziczałe psy. Możesz tutaj znaleźć zamkniętą celę, którą możesz otworzyć wytrychem lub za pomocą terminala (oba poziomy eksperta). Na piętrze znajdziesz również sejf na poziomie eksperta.

13Stacja Andrew - Stacja zajęta jest przez grupę 20-30 bandytów. Znajdziesz tutaj wejście do tuneli metra, które są bardzo duże i znajdziesz w nich sporo cennych przedmiotów.

14Restauracja Gwinnett - Restauracja połączona podziemnym tunelem z browarem. W środku spotkasz grupę super mutantów. Znaleźć tutaj możesz sporo jedzenia oraz piwa.

15Zamek - Zamek może stać się twoja osadą po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników, w tym królowej błotniaków. Znajdziesz tutaj m.in. magazyn Spluwy i Kulki, miotacz płomieni oraz wyrzutnię rakiet. Miejsce to związane jest z kilkoma zadaniami Minutemanów.

16Liceum południowobostońskie - Niewielkie obozowisko bandytów. Zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku znajdziesz jedynie kilka wartościowych rzeczy.

17Spectacle Island - Wyspa zajęta jest przez błotniaki, w tym królową błotniaków. Może się ona stać twoja osadą. Znajdziesz tutaj m.in. Figurkę Szczęścia.

Legenda Fallout 4 - Sektor 7: Zamek

Lokacje na mapie

Sektor 7

Powyższa prezentuje siódmy sektor mapy świata, a więc jej wschodnią część. Na mapie zaznaczone zostały wszystkie możliwe do odkrycia lokacje. Każda z nich ma swój opis, przy czym ważniejsze miejscówki dokładniej omówione zostały na odrębnych stronach.

Lokacje z sekretami

Szkoła wschodniobostońska - Niesamowicie niesłychane opowieści;

Easy City Downs - Magazyn Ślusarski;

Fort Strong - Vademecum Amerykańskich Sił Specjalnych;

Przetwórnia ryb Four Leaf - Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown;

Fabryka General Atomics - Magazyn Nauka z Teslą;

Browar Gwinnett - Opowieści Handlarza Mięsem z Junktown;

Zamek - Magazyn Spluwy i Kulki;

Spectacle Island - Figurka Szczęścia (Luck Bobblehead).