Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zakamarek pamięci | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Zakamarek pamięci

Sposób odblokowania: W Dobre Sąsiedztwo (Goodneighbor) (M6,4) dostań się do pod-lokacji Zakamarek pamięci (Memory Den). Porozmawiaj tam z Irmą.

Cele zadania:

  • Usiądź w fotelu pamięciowym (Sit in the Memory Lounger)
  • Ponownie przeżyj swoje wspomnienia (Relive Your Memories)
  • Porozmawiaj z Irmą (Talk to Irma)

Aby podjąć się tego zadania w rozmowie z Irmą musisz wykazać się perswazją (wymagana Charyzma na niskim poziomie) lub zapłacić jej 100 kapsli. Zadanie jest proste i krótkie. Jest to wstęp do zadania fabularnego ocierającego się o osobę Nicka Valentine, czyli jest to niejako prolog do zadania głównej fabuły. Niezależnie od tego jakie wspomnienie wybierzesz w rozmowie z właścicielką, przebieg wygląda w ten sam sposób.

Usiądź w otwartym fotelu - Zakamarek pamięci | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
Usiądź w otwartym fotelu

Usiądź na fotelu. Zostaniesz przeniesiony do wspomnienia - jesteś tam tylko biernym obserwatorem i oglądasz scenę z początku fabuły z innej perspektywy. Po obejrzeniu wspomnienia kończysz zadanie, jednak jeśli posiadasz sporo punktów Charyzmy, możesz spróbować żądać zwrotu pieniędzy. Co ciekawe, jeśli wcześniej nie zapłaciłeś Irmie - zarobisz.

Uwaga - Jeśli nie odblokowałeś jeszcze zadania głównego wątku fabularnego Klejnot wspólnoty (Jewel of the Commonwealth) to teraz zostanie ono dodane do dziennika.

Nagroda za ukończenie zadania: doświadczenie, (opcjonalnie) 100 kapsli