Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bostońska Biblioteka Publiczna | Centrum Bostonu - Sektor 6 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Bostońska Biblioteka Publiczna

Budynek ten jest ogromnym gmachem biblioteki zajętym przez super mutantów - Bostońska Biblioteka Publiczna | Centrum Bostonu - Sektor 6 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Budynek ten jest ogromnym gmachem biblioteki zajętym przez super mutantów. Pod samą biblioteką znajduje się połączona z nią stacja metra - Stacja Copley. W całym budynku znajdziesz wręcz ogromne ilości cennych przedmiotów.

  1. Do środka możesz dostać się poprzez stację metra lub też przez wejście w zachodniej ścianie budynku. W obu przypadkach potrzebować będziesz otwierania zamków na poziomie zaawansowanym. Jeśli posiadasz odpowiednio wysoki poziom charyzmy, podczas rozmowy przez interkom, możesz przekonać system zarządzający budynkiem, że jesteś pracownikiem. Nie będziesz musiał się wtedy włamywać, a roboty w środku nie zaatakują cię.
  2. W budynku znajduje się kilkanaście robotów, które go chronią. Nie tylko pomogą ci one w walce z super mutantami, ale także po zniszczeniu stanowią źródło cennych komponentów do craftingu.
1 - Bostońska Biblioteka Publiczna | Centrum Bostonu - Sektor 6 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
  1. W północno-zachodniej części budynku znajduje się pomieszczenie, w którym znajdziesz Figurkę Inteligencji. Stoi on na konsoli komputera. W tym samym pokoju, w rogu, znajdziesz schowek zamknięty na mistrzowski zamek. W środku jest sporo amunicji, jedzenia, medykamentów oraz Stealth-Boy.
  2. Jeśli masz aktywne zadanie poszukiwania dokumentów technicznych dla Bractwa Stali powinieneś dokładnie przeszukiwać szafki i biurka, gdyż możesz znaleźć ich tutaj sporo.
  3. W południowo-zachodnim rogu budynku znajduje się automat z książkami. Za cenę 50 tokenów (otrzymujemy je za oddawanie przetrzymanych książek) możesz dostać Periodyk Chirurgiczny Massachusetts. W bibliotece nie znajduje się tyle książek aby otrzymać 50 tokenów. Musisz szukać ich także w innych lokacjach Wspólnoty. Zwracaj na nie uwagę przede wszystkim w budynkach akademickich oraz szkołach.
  4. Na stacji metra pod biblioteką spotkasz kolejną grupę super mutantów. Warto przeszukać całe podziemia, gdyż znajdują się tutaj cenne przedmioty. Zwróć szczególną uwagę na północną część stacji, do której dostaniesz się przechodząc przez wagon metra. Przy ciałach martwych handlarzy znajdziesz około 100 kapsli.