Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zdobądź chłodziwo do reaktora dla prefekt Ingram | Solucja Fallout 4 poradnik Fallout 4

Zdobądź chłodziwo do reaktora dla prefekt Ingram

Sposób odblokowania: Zadanie otrzymasz od prefekt Ingram na statku Prydwen (M7,2), ale dopiero po ukończeniu całego wątku fabularnego Bractwa Stali.

Cele zadania:

  1. Porozmawiaj z Ingram
  2. Zbierz potrzebne surowce
  3. Stwórz chłodziwo do reaktora
  4. Zgłoś się do Ingram
Zadanie to otrzymasz od Ingram, która przebywa na statku Prydwen - Zdobądź chłodziwo do reaktora dla prefekt Ingram | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Zadanie to otrzymasz od Ingram, która przebywa na statku Prydwen. Warunkiem jest jednak wcześniejsze ukończenie całego głównego wątku fabularnego Bractwa Stali, a więc zaliczenie misji Nowy świt. Gdy zgłosisz się do Ingram da ci ona listę kilku rzeczy, które musisz skompletować. Potrzebować będziesz:

  1. Kanister z benzyną (Gas Canister)
  2. Materiał jądrowy (Nuclear Material) x2
  3. Butelka płynu chłodniczego (Antifreeze bottle) x3
  4. Brudna woda (Dirty Water) x5
Gdy zbierzesz wszystkie przedmioty musisz znaleźć Warsztat Chemiczny - Zdobądź chłodziwo do reaktora dla prefekt Ingram | Solucja Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Gdy zbierzesz wszystkie przedmioty musisz znaleźć Warsztat Chemiczny. Jeden z nich znajduje się np. na górnym poziomie głównego pokładu statku Prydwen, nad warsztatem gdzie przebywa Ingram. Stwórz tam Chłodziwo do reaktora. Udaj się teraz do Ingram i oddaj jej stworzony przedmiot. Otrzymasz za to 100 kapsli. Zadanie możesz powtarzać tyle razy ile tylko chcesz.

Nagroda za wykonanie zadania: 100 kapsli.