Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crafting - podstawy w Fallout 4 | Tworzenie osad poradnik Fallout 4

Crafting - podstawy

Modyfikację osady rozpocząć możesz po uzyskaniu dostępu do trybu warsztatu - Crafting - podstawy w Fallout 4 | Tworzenie osad - Fallout 4 - poradnik do gry

Modyfikację osady rozpocząć możesz po uzyskaniu dostępu do trybu warsztatu. Aktywujesz go, podchodząc do warsztatu lub przytrzymując przycisk służący do zmiany widoku z trzecioosobowego na pierwszoosobowy (jeśli znajdujesz się w strefie budowy). Interfejs ulegnie wówczas zmianie - zobaczysz menu kategorii w dolnej części ekranu i kilka wskaźników w części górnej. Dodatkowo ujrzysz kolorową poświatę wskazującą granicę osady.

Widoczne w górnej części ekranu wskaźniki przedstawiają podstawowe statystyki osady, które zależne są od stopnia jej rozbudowania.

Struktury oznaczone kolorem żółtym nie mogą zostać przeniesione ani składowane bezpośrednio w warsztacie, a oznaczone kolorem zgodnym z kolorem interfejsu - mogą. - Crafting - podstawy w Fallout 4 | Tworzenie osad - Fallout 4 - poradnik do gry
Struktury oznaczone kolorem żółtym nie mogą zostać przeniesione ani składowane bezpośrednio w warsztacie, a oznaczone kolorem zgodnym z kolorem interfejsu - mogą.

W trybie warsztatu możliwe staje się nie tylko budowanie nowych struktur (jak łóżka, ściany czy generatory), ale również - po naciśnięciu przycisku przeładowywania - rozkładanie na części (przetwarzanie) obiektów już istniejących w świecie gry. Struktury takie otoczone zostają odpowiednim obramowaniem po najechaniu na nie celownikiem.

Przetwarzać możesz niemal każdy element świata gry - Crafting - podstawy w Fallout 4 | Tworzenie osad - Fallout 4 - poradnik do gry

Przetwarzać możesz niemal każdy element świata gry. Rozłożenie poszczególnych struktur zaowocuje pojawieniem się w warsztacie odpowiednich surowców.

UWAGA: Powstałe w wyniku przetwarzania surowce (nazywane w grze śmieciami) składowane są w warsztacie obecnym w danej lokacji. Jeśli wcześniej nie utworzyłeś linii zaopatrzeniowej, w trybie warsztatu nie będziesz miał dostępu do wszystkich śmieci.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie