Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Easy City Downs | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 poradnik Fallout 4

Easy City Downs

Easy City Downs to sporej wielkości obszar obejmujący tereny toru wyścigowego, budynków dookoła oraz kilku prowizorycznych konstrukcji na środku placu - Easy City Downs | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Easy City Downs to sporej wielkości obszar obejmujący tereny toru wyścigowego, budynków dookoła oraz kilku prowizorycznych konstrukcji na środku placu. Cały teren zajęty jest przez różnej maści bandytów.

  1. Dookoła toru "biega" kilka robotów. Są one nastawione do ciebie neutralnie. Zaatakują cię dopiero, gdy do nich strzelisz. Dzięki temu masz możliwość zyskania kilku cennych części. Możesz też je przeprogramować za pomocą terminali, które rozstawione są w kilku miejscach lokacji.
  2. Po kładkach możesz dojść do budynku, gdzie przebywa przywódca bandytów - Eager Ernie. Po pojedynku nie zapomnij go przeszukać i zabrać klucz oraz hasło do terminala.
1 - Easy City Downs | Zamek - Sektor 7 | Mapy Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry
  1. W budynku przywódcy możesz znaleźć Magazyn Ślusarski. Obok klęczy osadnik uwieziony przez bandytów. Możesz go uwolnić, jednak nie otrzymasz za to żadnej nagrody.
  2. Terminal (poziom zaawansowany), w pokoju przywódcy, może ci posłużyć do kontroli robotów z szopy. Dostęp do komputera zyskujesz także poprzez zabranie hasła Erniemu. Możesz np. doprowadzić do autodestrukcji robotów.