Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout 4 - poradnik do gry

Fallout 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

True Storms - lepsze burze i warunki atmosferyczne w Fallout 4 poradnik Fallout 4

Chcesz poczuć, że zmutowane bestie i bezduszni bandyci to niejedyne niebezpieczeństwo na terenach postapokaliptycznego Bostonu? Mod True Storms może to zapewnić. Lepsze radioaktywne burze i zamiecie!

Chcesz poczuć, że zmutowane bestie i bezduszni bandyci to niejedyne niebezpieczeństwo na terenach postapokaliptycznego Bostonu? Mod True Storms może to zapewnić.

Grając w Fallout 4 często można znaleźć się w samym środku burzy czy też zamieci, jednak owym zjawiskom pogodowym brakuje rozmachu. Na szczęście i w tym przypadku moderzy nie zawiedli graczy.

Modyfikacja True Storms - Wasteland Edition kompleksowo przebudowuje system pogodowy w grze - True Storms - lepsze burze i warunki atmosferyczne w Fallout 4 - Fallout 4 - poradnik do gry

Modyfikacja True Storms - Wasteland Edition kompleksowo przebudowuje system pogodowy w grze. Wprowadza nowe efekty dźwiękowe i wizualne oraz nowe tekstury błyskawic, kurzu, deszczu i mgieł. Od teraz burze czy też zamiecie są naprawdę imponujące i zapierają dech w piersiach.

Mod dodaje również całkowicie nowe zjawiska - radioaktywne deszcze oraz bardzo intensywne zamiecie i mgły. Lista nowości jeszcze się nie kończy - dźwięk efektowych pogodowych podczas przebywania w pomieszczeniach został ulepszony, a uderzenia piorunów są teraz bardziej nieprzewidywalne.

Autor zadbał o szczegóły - w trakcie burzy nasza postać, wraz z towarzyszami, ma bonus do skradania. Warto jednak wtedy uważać, bo istnieje szansa, że zostaniemy zaatakowani przez hordę ghuli.

Instalacja

Modyfikacje można zainstalować za pośrednictwem Nexus Mod Managera. Podczas instalacji jest możliwość dostosowania kilku opcji:

  1. Włączenie wsparcia dla DLC Far Harbor.
  2. Zwiększenie radioaktywności na Morzu Blasku.
  3. Przyspieszenie zachodu słońca.
  4. Wprowadzenie alternatywnego wyglądu mgły.